Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adaçev Çevre Mühendisliği Ve Danişmanlik Hizmetleri Ticaret Sanayi Limited şirketi

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.75/5,
 • ÇEVRE İZİN VE LİSANS BELGELERİNE OLAN ÖNEMİN 2010 SENESİNDE HIZ KAZANMASIYLA BİRLİKTE ADAÇEV MÜHENDİSLİK OLARAK UZMANLIK ALANIMIZI BU KONU ÜZERİNE YOĞUNLAşTIRDIK. BU KAPSAMDA BİRÇOK FARKLI SEKTÖRDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMALARA ÇEVRE DANIşMANLIK HİZMETİ VEREREK ÇEVRE İZİN VE LİSANS BELGELERİNİ ALMIş BULUNMAKTAYIZ. DANIşMANLIK YAPTIĞIMIZ ONLARCA TESİSİ, YÖNETMELİKLERE VE KANUNLARA UYGUN ÇEVRECİ TESİSLER YAPMAKLA, DOĞAYA KATKIMIZIN OLMASININ HAKLI GURURUNU YAşIYORUZ. FARKLI SEKTÖRLERİN İşLEYİşİNİ YAKINEN GÖREREK, YILLAR İÇERİSİNDE KARşILAşTIĞIMIZ OLUMSUZ ÇEVRE KOşULLARINA ÇÖZÜMLER GETİREREK UZMANLAşMIş MÜHENDİS KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ.
  ÇEVRE DANIşMANLIĞI; ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİNİN ASLİ KONUSU OLUP ATIKLARIN YENİDEN GERİ KAZANIMINI, ARITMA TESİSİ TASARIM VE İşLETİLMESİNİ, EMİSYON ÖNLEYİCİ TEDBİRLERİ, ÇED SÜREÇLERİNİ, ATIK YÖNETİMİNİ, BAKANLIKLARCA BELİRLENEN AYLIK VE YILLIK BEYANLARI, KANUNLARCA VE YÖNETMELİKLERCE ALINMASI GEREKEN İZİNLERİ/LİSANSLARI/BELGELERİ ALMAYI, MÜHENDİSLİK ALANINDAKİ ETÜD VE PROJELENDİRMEYİ KAPSAMAKTADIR.
  ADAÇEV MÜHENDİSLİK, ÇEVRE VE şEHİRCİLİK BAKANLIĞI` NDAN ‚ÄòÇEVRE DANIşMANLIK YETERLİLİĞİ` ALMIş BİR MÜHENDİSLİK şİRKETİDİR.
 • GÜZELYALI MAHALLESİ 81023 SOKAK şEN COşKUN APT. NO: 10/04 ÇUKUROVA/ADANA
  TELEFON: 0322 233 47 00
  FAX : 0322 232 47 30
  şİRKET MÜDÜRÜ GSM : 0539 890 47 30 (ALİ ÖZKAN POYRAZ)

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.