Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Almergroup

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.85714/5,
 • ALMER Group 2007 yılından faaliyetlerine başlamış ve kısa zaman içerisinde büyük ve önemli projelere imza atmıştır. Ankara Merkez Ofis, Gebze/Kocaeli, İstanbul şubeleri ile hizmetlerine devam eden ALMER Group, konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile Çevre, İş Güvenliği ve Laboratuvar - Analiz konularında hizmet vermektedir.

  Edindiği bilgi birikim ve tecrübe ile kalite politikasından taviz vermeden çalışmalarını sürdüren ALMERGroup, Türkiye`nin en büyük projelerine ve tesislerine hizmet vermenin gururu içerisindedir.

  Konusu ile ilgili bütün yetki belgelerine sahip olan firmalarımız Çevre, İSG ve Laboratuvar hizmetlerini aynı anda yapma kabiliyetine sahiptir.

  ALMER Group has started its activities in 2007 and has put signature under important and major projects in a short time. ALMER Group continued its services with Head Office in Ankara, Kocaeli/Gebze and İstanbul Branch Offices has offered services in the fields of Enviroment, Occupational Safety and Laboratory-Analysis eith its expert and experienced staff.

  ALMER Group continued to work with the acquired knowledge and experience without compromising on quality policy is within the pride of serving to Turkey`s major projects and facilities.

  Our firms having all authorization certificates relating to their fields have the capability of performing Enviroment, OHS and Laboratory Services at the same time.
 • İşTİRAKLER

  ALMER PROJE ÇED, Çevre izinleri konusunda Çevre ve şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Atık Depo Sahaları ve Atıksu Arıtma Tesisi Proje Birimi ile de hizmet vermektedir. http://www.almerproje.com

  ANKALAB Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Ölçmümleri Konusunda TÜRKAK Akreditasyonu kapsamında ölçüm ve analiz çalışmalarını gerçekleştirmektedir. http://www.akalab.com.tr

  Başaran İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, İSG Uzmanlığı, A,B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi Görevlendirme Risk Analizleri, Acil Durum Planları http://www.basaranisg.com

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. ilyas duman
  merhaba
  dumanlar metal geri dönüşüm olarak tüm tehlikesizatık ve tehlikeli atık geri kazanımı bertaraf işlemleri için bakanlık onaylı lisanslara sahibiz. çıkan atıklar için sizlerle görüşmek isteriz. ilyas duman
  05356487041
  02126873162
 2. Sosyal Medya Almergroup
  BAŞARAN İSG

  Hacı Halil Mah. Ali Rıza Efendi Cad. No:29 Kat:3 Daire:13-14 Gebze/KOCAELİ
  +90 262 666 00 96

  ANKALAB

  Gökkuşağı Mah. 1200. Sokak No:12/13
  0312 472 66 64


  ALMER PROJE

  Gökkuşağı Mah. 1200. Sokak No:12/14 Dikmen / Çankaya / ANKARA
  +90 312 473 71 21
   pınarbatı bunu beğendi.
 3. Sosyal Medya Almergroup
  Proje Hizmetleri

  Firmamız Proje ve İnşaat birimi; Katı Atık, Atıksu ve İçme Suyu Konularında Proje ve Uygulama hizmeti vermektedir. Bir kapsamda Katı Atık Depolama Sahaları Uygulama Projeleri, Atıksu ve İçme Suyu Uygulama Projeleri ile Arıtma Tesisi Projeleri ve bu projelere ait yapım işleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

  Katı Atık Depolama Sahaları Uygulama Projeleri
  Atıksu Arıtma Tesisleri Projelendirilmesi
  İçme Suyu ve Atıksu Projeleri
  Project Services

  Our Firm; Project and Construction unit are providing Solid Waste, Wastewater and Drinking Water Project and Practice services. In this context, the Solid Waste Storage Areas Application Projects, Wastewater and Drinking Water Application Projects with Treatment Plant Projects and construction works belonging to these projects are carried out by us.

  Solid Waste Storage Areas Application Projects
  Projecting Wastewater Treatment Plants
  Drinking Water and Wastewater Projects
   pınarbatı bunu beğendi.