Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bera Metal Kalip San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Etiketler:
 • Sayın ilgili,
  Firmamız Bera Metal Kalıp San. Ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul Hadımköy’ de faaliyet göstermekte olan makine imalatçısı bir firmadır. Gerek AR&GE çalışmalarımızda, gerekse de nihai ürün imalatımızda müşterilerimizin ihtiyaçları, üretim maliyetleri ve çevre duyarlılığını göz önünde tutarak bize ve müşterilerimize özgün ürünler geliştirmekteyiz. Yaptığımız ürünler kopyala yap tarzı değil, tamamen özgün mühendislik ürünleridir.
  Bor yağı ayrıştırması ile ilgili yaptığımız makinemiz BARTU 040 ile ilgili kısa bir bilgi paylaşmak istiyorum. Makinemiz işletmelerde biriken atık yağın (bor yağı + hidrolik yağı + kızak yağı + çamur + mikronik seviyedeki metal çapaklar) ayrıştırılmasını sağlamaktadır. Firmamız İstanbul Hadımköy’ dedir. Firmalardan aldığımız numune atık yağlarını ayrıştırıp, testlerini yapıyor, akabinde ihtiyaca uygun makinalar yapıyoruz. Şimdiye kadar elde ettiğimiz sonuçlar son derece tatmin edici olup, geri dönüşüm oranı oldukça yüksektir.
  BARTU 040 makinemizle işletmelerde kullanılan bor yağı, kızak yağı ve hidrolik yağı atıklarını arıtıp yeniden kullanabilirsiniz. Hepsi karışmış dahi olsa.
  · Atık yağ içerisinde bulunan kirli bor yağı, sisteme karışan hidrolik yağı ve/veya kızak yağı, metal çapak ve tozları yüksek oranlarda arıtılıp, yüksek oranda borlu su, hidrolik yağı ve/veya kızak yağı ve alkaliden arındırılmış destile su olarak geri kazanılır ve işletmeye aktarılır. Ayrıca mikronik metal partikülleri ve çamur da yine yoğunlaştırılarak ayrıştırılmış olur.
  · Şebeke suyu içerisindeki alkali maddeler ayrıştırılır. Böylece alkalilerin bor yağına ve işletmeye olan kötü etkisi bertaraf edilmiş olur. Arıtma sonrasında atığın yoğunluğuna bağlı olarak, işletmede kullanılmak üzere evsafı yüksek, sertliği düşürülmüş, destile su da elde edilmiş olur.
  · Hidrolik yağı ve/veya kızak yağı yüksek oranlarda geri kazanılır. İstenirse sistemde direk olarak kullanılabilir.
  · BARTU 040 makinamızda işlem gören atık yağ, içinde bulunan çapak/metal tozları ve çamurdan çok yüksek oranda arındırılmış olur. Arıtılan borlu su, işletmeye direk olarak aktarılabilir.
  · Atık yağlar, BARTU 040 makinemizde özel sistem ile filtre edildiğinden ayrıca bir maliyeti veya bakımı yoktur. Kağıt filtre vs kullanılmamaktadır.
  · İşletmenin ihtiyacına göre günlük arıtma kapasitesi belirlenir. Günlük 40 litre kapasiteden 1000 litre kapasiteye kadar makine imalatımız mevcuttur.
  · Elektrik sarfiyatı, 40 litre kapasiteli bir makine için aylık olarak, 70,00 TL civarındadır.
  · Sistemin çalışması için ayrıca su, hava gibi bir gereksinim yoktur.
  Konu ile ilgili talep halinde, atık yağ numunelerinizi alıp test edebiliriz. Arzu ederseniz, test makinemizle atık yağınızın arıtılmasına nezaret edebilirsiniz.

  Saygılarımla,
  Osman ÇİFTÇİ
  Bera Metal Kalıp San. Ve Tic. Ltd. Şti.
  Ömerli Mah. Tuna Boyu Sok. 1AD Hadımköy, Arnavutköy İstanbul
  Tel: 0212 5498158
  Faks: 0212 5498159
  SKYPE: BERAMETAL
 • Bor yağı ayrıştırma makinası, yağlı su ayrıştırma makinesi

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. B.TASKİN
  Merhaba,
  Danışmanlığını yürütmüş olduğum firmadaki atık madeni yağlar ile ilgili sizinle çalışabilir miyiz? Atık yağ kategori belirleme analizi ne göre 1. kategoride değerlendiriliyor. Firma Sinop ilinde faaliyet göstermekte yılda yaklaşık olarak 6 ton civarında yağımız oluşmaktadır.

  İlgilenir iseniz analiz sonuçlarının mail atabilirim.