Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çamlıbel Kağıt Hur. Nak.san.tic.ltd.şti

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.33333/5,
 • Çamlıbel Kağıt Hurda Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited şirketimiz 1977 yılından bu yana ambalaj atıklarını toplama, ayrıştırma faaliyetiyle geri dönüşüme katkı sağlayan, Çevre ve şehircilik Bakanlığı`ndan Çevre İzni ve Lisansı alan kurumsal bir Firmadır. Ayrıca Çevre ve şehircilik Bakanlığı`ndan Tehlikesiz Atıklar Toplama ve ayırma Belgesi' ne de sahiptir. Firmamıza gelen ambalaj atıkları ayrıştırıldıktan sonra preslenerek geri dönüşüm firmalarına gönderilip tekrardan ekonomiye kazandırılmaktadır.
  Vizyonumuz;
  Yasal yükümlülükler sorumluluğunda en üst düzeyde görev bilinciyle gelecek nesillere sağlıklı ve güzel bir çevre bırakmak, yüzbinlerce ağacın , tonlarca madenin , binlerce insanın alın terinin çöpe atılmasını önleyerek çevre ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, sektördeki gelişmeleri takip ederek zamanın gerisinde kalmayarak görevimizi maksimum performansla yerine getirmek.

  Daima Yaşanılabilir Güzel Bir Çevre için varız..

  Ayrıntılı bilgi için;
  http://www.camlibelkagit.com/

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. Arife İğneli
  Merhabalar,

  Ben toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. Tetrapak alan bir firma biliyor musunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar..