Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat
elifbartan

Can Atik Maddeleri Geri Dönüşüm Yeniden Değerlendirme-hurdacilik-nakliye Sanayi Ticaret Limited şirk

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.75/5,
 • HAKKIMIZDA


  Can atık geri dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, gelişmiş modern ülkelerde olduğu gibi, ülkemizin de ekolojik dengesini ön planda tutarak gerek insanlarımızın layık oldukları temiz ve düzenli bir çevrede yaşayabilmelerine imkan tanıyan ve gerekse de, şimdiye kadar değerlendirilmeyip heba edilmiş olan her türlü metal, kağıt, plastik, cam ve ahşap atıkların birer değerli hammadde olarak ait oldukları sanayilere geri dönüşümlerini sağlamak ve bu sayede milli ekonomimize hesapta olmayan yeni ve büyük gelirler sağlamak amacıyla Türkiye`nin her biri kendi alanında lider birer kuruluş olan firmaları ile elele vererek çevremizin islahı ve ekonomimizin refahı amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

  Bu çalışmalar ana hatları ile, şehir çöplerinin içinde bulunup şimdiye kadar sıradan birer değersiz madde addedilerek heba edilen hurda kağıt, karton, pet şişeler,ahşap, cam, plastik kutu ve kaplar, v.s. gibi atıkları modern teknolojilerle organik atıklardan ayırdıktan sonra presleyip balyalayarak ilgili sanayilere birer değerli hammadde olarak geri kazandırmakta ve bu sayede hem tabii kaynaklarımızın azalmasını önlemekte ve hem de bu atıklardan dolayı ortaya çıkan çevre kirliliğine mani olmaktadır.
  Yukarıda ana hatları ile değinilen konuları, Can atık geri dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, her biri konusunda uzman başarılı referanslara sahip Türkiye'nin değişik şehirlerine ait partnerleri ile gerçekleştirme çalışmaları yapmaktadır ve her birini değerli birer hammadde olarak geri göndermeye ve insanların yaşadıkları çevreleri hurda kirliliğinden kurtarmaya büyük bir azimle devam etmektedir.


  MİSYONUMUZ


  İyi bir işletme hem rekabette başarılı, hemde başarıyı beraberinde getiren bir güç olmalıdır. Sektörde her zaman daha iyiyi yakalamak üzere oluşturmak istediğimiz iş birliğinin güzel örneklerinden birini faaliyete geçirdik.
  Araştırma-geliştirme faaliyetlerimizle müşterimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmek bizim işimizdir.memnuniyet, kesintisiz hizmet ve güvenilirlik bizim vazgeçilmezlerimizdir.
  Can atık geri dönüşüm olarak kalitemizden ödün vermeden kurulduğumuz ilk günden itibaren büyük bir çaba ve azim ileçalışmalarımıza devam etmekteyiz.
  Taleplerinize çözüm bulabileceğiniz firmamız üstün kalite ve hizmet anlayışı ile sizlerin istek ve taleplerinizi karşılayabilecek birikimlere sahiptir.


  VİZYONUMUZ


  Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla ortak hedefler doğrultusunda sektöründe başarılı, ahlaki ve hukuksal konularda prensipli, yeniliklere açık lider kuruluş olmak.
 • Bünyemizde üretilen ürünlerimiz

  Kağıt:
  Kağıt ve karton, geri kazanılabilir katı atıkların arasında ağırlık olarak yüksek miktarlarda bulunmaktadır. Gazete kağıtları, kağıt türleri arasında en önemli bölümünü oluşturmaktadır. Kağıt ve karton üreticisi kuruluşlar, atık kağıtlardan hammadde kaynağı olarak yararlanmaktadır. Atık kağıt ve kartonun geri kazanılmasındaki en önemli faktörlerden birisi kağıt için gerekli olan selülozun daha ucuza temin edilmesidir.
  Atık kağıt geri kazanım oranı % 34,5 olup, kullanım oranı % 56 civarındadır. Ayrıca lamine kartonlarda geri kazanılabilmektedir. İçecek kartonları olan lamine kartonlar, %80 kağıttan ve az bir oranda polietilen ve alüminyumdan oluşmaktadır. Kullanılmış lamine karton yüksek sıcaklıkta preslenerek yoğunlaştırılıp masa, sandalye, dolap gibi mobilya üretiminde ve aynı zamanda kağıt hammaddesi olarak da kullanılabilmektedir.
  Metal:
  Metaller çok değişik türde üstün özellikleri nedeniyle endüstride geniş uygulama alanına sahiplerdir. Özellikle üstün mekanik özelliklere sahip olduklarından en önemli yapı ve makine malzemesi sayılırlar. Metaller demir esaslı metaller ve demirdışı metaller olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Çelik ( demir esaslı metal) ve alüminyumun ( demirdışı metal) metaller arasında geri dönüşüm ve geri kazanım piyasasında çok büyük paya sahip malzemelerdir.Kutuya Atılabilecek Malzemeler:
  Alüminyum İçecek Kutuları, Alüminyum Folyolar, Konserve Kutular, Mutfak Malzemeleri (Çatal, Bıçak, Tencere, Çaydanlık)
  Plastik:
  Plastik
  , karbonun (C) hidrojen (H), oksijen (O),azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturduğu monomer adı verilen, basit yapıdaki moleküllü gruplardaki bağın koparılarak, polimer adı verilen uzun ve zincirli bir yapıya dönüştürülmesi ile elde edilen malzemelere verilen isimdir.
  Örneğin; Etilen bir monomerdir. Bu monomerden oluşturulan polimer olan polietilen ise polimerdir. En çok kullanılan plastiklerin başında gelir.
  Plastikler doğada hazır bulunmaz, doğadaki elementlere insan tarafından müdahale edilmesi ile elde edilir. Yapılan araştırmalara göre yeryüzündeki petrolün sadece % 4 lük bir kısmı plastik üretimi için kullanılmaktadır.
  Plastik dönüşüm ürünlerimiz:
  • Beyaz Moblen
  • Renkli Moblen
  • Beyaz Elteks
  • Renkli Elteks
  • Anti şot
  • Naylon
  • Petşişe
 • Propak Ambalaj
  [​IMG]
  Usas Fıber
  [​IMG]
  Venüs Giyim San. ve Tic. A.ş.
  [​IMG]A
  Disan hidrolik
  [​IMG]
  Ferhanoğulları Geri Dönüşüm
  [​IMG]
  Marmara Kağıt
  [​IMG]
  Barkın Plastik
  [​IMG]
  Hür Plastik
  [​IMG]
  Eren Holding
  [​IMG]
 • Adres:şifalı Su Hanyanı Mevkii No:2 Gümüşova/Düzce
  Telefon: 3805375222
  Faks: 3805375176

Bu ilanı paylaş

Bahadir Absalomov ve Emre Efe bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. Bahadir Absalomov
  Merhabalar

  Ben Ozbekistanli Bahadir Absalomov. Dokuz Eylul universitesi kamu yonetimi mezunuyum. Turkiye'den dondukten sonra once 3 sene devlet bankasinda calistim sonra bir turk firmasinda 5 sene genel mudurluk yaptim. Firmamiz susam isleme ve bakliyat ihracaatiyla ilgilenirdi. 2005 yilinda kendi isimi kurdum. Susam isleme yeri actim ve bakliyetle ugrastim. Ayni anda 2006 dan beri Beko beyaz esyanin Semerkant bolge bayisiyim. 2011 den beri Siemens beyaz esya semerkant bolge bayisiyim. Tabiki bizdeki bayilik Turkiye'de oldugu gibi buyuk cirolar yapan bayilik degildir. Susam isleri bizde iyi gitmedi rekolite cok dustu hic kimse ekmiyor. 2014 ten plastik isine girdim. Cin'den 2 adet injeksiyon makinasi ve kaliplar getirdim. Bizde hale orijinal hammadde kullaniliyor. Orijinal hammadde fiyati yukseliyor. Geri donusum fabrikalari acilmaya basladi mecburi olarak. Ben de bu ise girmeyi dusunuyorum. Bana ayda 100 tonlu kapasiteli makinalarin yaklasik fiyatini soyler misiniz? Bu isten anlayan ve bizim ulkede calismak isteyen arkadaslar varsa ortakliga da acigim.
  Saygilarimla, Bahadir Absalomov