Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çetsan çevre sağlığı hizmetleri gıda su üretim pazarlama mühendislik inşaat ve ticaret ltd. şti.

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.88889/5,
 • Küreselleşen dünyamızda endüstri faaliyetlerinin ve üretim teknolojilerinin inanılmaz bir ivme ile gelişmesi ve hızlı nüfus artışı, günümüzde; insan başta olmak üzere tüm canlı yaşamını tehdit eden çevre sorunlarını hissedilir derecede karşımıza çıkartmaktadır.

  Bu kapsamda, Avrupa Birliği'ne uyum sürecinde olan ülkemiz de çevrenin korunması amacıyla mevzuatlarını geliştirmekte ve çevre konusuna her zamankinden daha fazla önem vermektedir.

  Bu süreçte yatırımcılarımızın üzerine düşen en önemli görevlerin başında, faaliyetlerini planlarken mevcut çevre mevzuatlarına uygun hareket etmek ve faaliyetleri sonucunda oluşan çevresel etkileri doğru yöntem ve standartlar çerçevesinde takip etmek olacaktır.

  ÇETSAN Çevre Sağlığı ve Hizmetleri Ltd. şti, 1998 yılından bugüne; Kamu ve Özel Sanayi Kuruluşlarının; Çevre Kanunu, Umumi Hıfzısıhha Kanunu, Belediye Kanunu, Gıda Kanunu ve İş Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuatlar gereğince ihtiyacı olan izin, lisans ve ruhsatların alınmasına esas teşkil eden her türlü işlemleri zamanında ve en uygun şartlarda yaparak hizmet vermektedir.

  Kurum ve Kuruluşların yoğun ticari faaliyetlerinin yanı sıra ilgilenmekte ve uygulamakta zorluk çektiği, ayrıca mevzuat ve uygulama açısından üst düzey bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren bu hizmetleri, ÇETSAN'ın farklı konularında uzman, dinamik ve araştırmacı ekibi sizler adına takip etmektedir.

  Karşılıklı güven, gizlilik ve tarafsızlık ilkesini benimseyen ÇETSAN, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, çevrenin korunmasında ve geliştirilmesinde katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 • [​IMG]

  (ÇETSAN Çevre Sağlığı Hizmetleri Gıda Su Üretim Pazarlama Mühendislik İnşaat ve Ticaret Ltd. şti.)

  GÖKKUşAĞI MAHALLESİ, CEVİZLİDERE CADDESİ NO:104/8 BALGAT
  ÇANKAYA / ANKARA

  Tel: 0312. 472 70 24 - Fax: 0312. 472 70 56
  E-mail: info@cetsan.net
  Web: http://www.cetsan.net

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. ilyas duman
  merhaba
  dumanlar metal geri dönüşüm olarak tüm tehlikesizatık ve tehlikeli atık geri kazanımı bertaraf işlemleri için bakanlık onaylı lisanslara sahibiz. çıkan atıklar için sizlerle görüşmek isteriz. ilyas duman
  05356487041
  02126873162
 2. Şeyma Huyut Eyigün
  Teşekkür ediyorum Deniz Hanım, evet buradaki küçük hatamdan sonra kendisiyle de konuştuk. :)
   Deniz Cingiz bunu beğendi.
 3. Deniz Cingiz
  :) Şeyma Hanım, evet hala bizimle beraber çalışıyor Deniz Bey.
 4. Şeyma Huyut Eyigün
  Deniz Hanım, acaba Deniz Bey hala sizinle birlikte mi çalışıyor?
   deniz çelik, Deniz Cingiz ve efe06 bunu beğendi.