Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre pet a.ş

Ortalama Üye Değerlendirisi:
4/5,
 • Plastik atıklar doğada en zor dönüşebilen maddeler olması nedeni ile geri dönüşümde kullanılması bir taraftan ekonomik değer üretimine katkı sağlarken diğer taraftan çevre kirliliğinin azaltılması sağlanmış olur.

  Firmamız ambalaj atıklarını (PET, PLASTİK) toplayan lisanslı, lisanssız toplama ayırma tesisleri ile işbirliği içerisindedir. Yapılan iş itibariyle çevresel,ekonomik ve sosyal katma değer yaratılmaktadır. Çevreye duyarlılık,bu noktada önemli bir temel değerimizdir. yeni ürünü ekonomiye kazandırmayı, doğal kaynakların korunmasını, enerji tasarrufu sağlamayı ve atık miktarlarının azaltılmasını amaçlamaktadır. Yapılmakta olan işin doğası gereği süreklilik arz etmesi gerekmektedir. Sürdürülebilir bir sistem,sürdürülebilir yaşamsal çevre,sürdürülebilir bir ekonomi; ‚Äò'SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK'' kuruluşumuzun önem verdiği temel değerlerdendir.

  Geri dönüşüm sektöründe öncü bir kuruluş olan firmamız 2005 yılında kurulmuş olup 2009 yılından itibaren Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 TON/AY net üretime ulaşmıştır. Hem Türkiye piyasasında hem de uluslar arası piyasalarda uzman kadrosu ve kendine özgü çizgisi ile adından sıkça söz ettirmiştir.

  2012 yılı Temmuz ayından itibaren ise Afyonkarahisar ili Sinanpaşa ilçesinde 110.000 m2'lik alanda yüksek ürün kalitesi, gelişmiş teknoloji makineleri ile 10.000 TON/AY'luk üretim kapasitesi ile Avrupa'nın en büyük fabrikası olmayı başarmıştır.
 • A Kalite Pet Flake
  Yeşil Pet Flake
  Mix Pet Flake
  PP Granül
  PE Granül
 • Berat Pet Geri Dönüşebilen Mad. Tem. Nak. İml. San. Tic. A.ş.

  Akpınar Mah. İsmet Atilla Bulvarı No:58
  Sinanpaşa - Afyonkarahisar
  Telefon:0 272 311 75 00
  Faks:0 272 311 75 05

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.