Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Edis Çevre Danışmanlık Mühendislik Proje Inşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti

Ortalama Üye Değerlendirisi:
2.75/5,
 • Kurulduğu 2015 yılından beri farklı sektörlerde üretim yapan birçok firma ile çalışmakta olan EDİS ÇEVRE DANIşMANLIK, Yeni teknolojileri araştırarak çalışmalarında en etkin ve ekonomik çözümleri müşterilerine sunmaktadır.
  Hizmet anlayışı ve kalitesi ile çevre danışmanlık sektörüne yön veren Edis Çevre Danışmanlık titiz bir hizmet anlayışı içinde çalışan deneyimli personeli aracılığıyla edindiği tüm birikimi müşterilerine sunmaktadır.
  EDİS ÇEVRE DANIşMANLIK, çevre izinleri, çevre danışmanlık hizmeti, çevre lisansı, çevre yönetimi, çevre iç tetkik denetimi, çevre-sağlık-güvenlik denetimi (HSE) ve çevre mevzuatı uygunluk çalışmaları, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili denetim konularında bilgi ve deneyim sahibidir.
  EDİS ÇEVRE DANIşMANLIK, Çevre ve şehircilik Bakanlığı'ndan alınmış Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi sahibidir. şirketimiz, yerel ve uluslararası şirketlere olduğu gibi, devlet kuruluşlarına da çevre izinleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
  Uzmanlarımız proje gereklerine göre mali ve teknik açılardan en uygun çözümleri üretmektedir. şirketimiz, Gayri Sıhhi Müesseseler (GSM) kapsamına giren üretim yerlerinin Çevre İzinlerini ve Açılma Ruhsatı çalışmalarını, büyük bir titizlikle yürütmekte ve çok kısa bir zamanda sonuçlandırabilmektedir.
  Elemanlarımız çevre ve iş hukuku mevzuatlarını sürekli takip etmekte, gelişmeleri ve değişiklikleri çalıştığımız kuruluşlara en kısa zamanda aktarmakta ve bu değişikliklerle ilgili yapılması gereken çalışmaları yerine getirmektedir.
  Açılma Ruhsatı aşamasında, T.C. Çevre ve şehircilik Bakanlığı'ndan alınması gereken çevre izinleri kapsamında Emisyon İzin Belgesi ve Emisyon Ölçüm Raporu, Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan İşletme Ruhsatı alınması sürecinde, işletme belgesi, tesis içi ölçüm, raporlama, haritalama, başvurular, dosya takipleri ve bakanlık görevlilerinin tesis ziyaretleri aşamalarında şirketimiz müşterilerine kısa zamanda sonuç veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

  Misyonumuz
  Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.
  Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan Edis Çevre Danışmanlık standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli çözüm anlayışını kendine hedef edinmek.
  Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Edis Çevre Danışmanlık, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.
  Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanarak çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak çevre danışmanlık sektöründe önder bir firma olmaktır.
  Karşılıklı güven ve saygının h√¢kim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.
  Vizyonumuz
  Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Edis Çevre Danışmanlık kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü Çevre Danışmanlık işleri ile gerekse ürettiği projeler ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Edis Çevre Danışmanlık 'da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.
  Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,
  Çevre Danışmanlık sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,
  Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize doğru projelerle hizmet sunmaktayız.
  Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan sorumlu projeler ışığında geliştirdiğimiz sorumlu hizmetler sunmaktayız.
  Kurumsal Değerlerimiz
  Sektördeki gelişen teknolojileri , yeni kanun ve yönetmenlikleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam ortamları için projeler üretmek,
  Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,
  Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,
  Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,
  Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,
  Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,
  Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında ve eksiksiz tamamlamak,
  Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak,
  Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.
 • Çevre Danışmanlık Hizmetleri
  Çevre İzin ve Lisansları Danışmanlık Hizmetleri
  Arıtma Tesisi Projelendirme ve Mühendislik Müşavirliği
  Çevre, İSG, Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri
  Emisyon ve İmisyon Ölçümlerinin Yapılması
 • Hazırlanıyor

Bu ilanı paylaş

Seyit Aydemir ve Emre Efe bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. ilyas duman
  merhaba
  dumanlar metal geri dönüşüm olarak tüm tehlikesizatık ve tehlikeli atık geri kazanımı bertaraf işlemleri için bakanlık onaylı lisanslara sahibiz. çıkan atıklar için sizlerle görüşmek isteriz. ilyas duman
  05356487041
  02126873162
 2. Mahmut Cimşit
  yazdıklarınızı gerçekten yapıyor musunuz. yoksa sadece izin lisans danışmanlığımı yapıyorsunuz.
  Yeni teknolojileri araştırarak çalışmalarında en etkin ve ekonomik çözümleri müşterilerine sunmaktadır.
  Şirketimiz, yerel ve uluslararası şirketlere olduğu gibi, devlet kuruluşlarına da çevre izinleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
   Melih Coşar bunu beğendi.