Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ekotest ölçüm ve danışmanlık hizmetleri izmir şubesi

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3/5,
 • 2000'den Bugüne Ekotest
  Ekotest Ölçüm ve Analiz, Mühendislik ve Danışmanlık, Kalite ve Yönetim Sistemleri Danışmanlığı konularında ulusal ve uluslararası standart ve normlara uygun faaliyet göstermek üzere 2000 yılında Ankara`da kurulmuştur. 2001 yılında İstanbul ve 2002 yılında İzmir ofisleri de şirket bünyesine katılmıştır. ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak TÜRKAK`tan akredite olan, T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı`ndan laboratuvar yeterlilik belgesi alan ilk kuruluşlardandır. Ekotest, ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 standartlarıyla belgelendirilmiştir. T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı`ndan ÇED Yeterlilik belgesine sahiptir. Ekotest, enerji verimliliği üzerine yaptığı çalışmalarıyla, Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından, Sanayi ve Bina sektörü enerji verimliliği alanında; Danışmanlık, Etüt Hizmetleri ve Yönetici Eğitimleri konularında yetkilendirilen ilk laboratuvarlardan olmuş ve hizmetlerine enerji verimliliği çalışmalarını da dahil etmiştir. Ekotest, T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünce 05/12/2008 tarihinde Resmi Gazete`de yayınlanan 'Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği' gereğince EKB Uzmanı Eğitimlerinde eğitici olarak ve enerji kimlik belgesi düzenleme konularında 10 yıl süreyle yetkilendirilmiştir. Ayrıntılı bilgi edinmek için; Ekotest websitemizi ziyaret ediniz.
 • Ekotest; Çimento, Enerji, İnşaat, Otomotiv, İlaç, Gıda, Petrol,Seramik, Boya ve Kimyasalları, Beyaz Eşya, Tütün, Kozmetik, Tekstilsektörlerinin önde gelen kuruluşlarıyla,
  • Çevre İzinleri ve Lisansları Danışmanlığı
  • ÇED ve İzleme Kontrol Çalışmaları
  • Otomatik Hava Kalitesi İzleme İstasyonları Kurulumu ve İzleme Çalışmaları
  • Ölçüm, Analiz ve Raporlama Hizmetleri
  Bacagazı (Emisyon)
  Hava Kalitesi (İmisyon)
  Gürültü ve Titreşim
  İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği
  • Hava Kalitesi ve Gürültü Modellemesi
  konularında 2000`in üzerinde kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet vermiştir. Ekotest tüm Türkiye`de 50`yi aşkın personeliyle hizmetlerine devam eden uzun solluklu iş ortağınızdır.

Bu ilanı paylaş

barış koç, Emre Efe ve Sema Kandemir bunu beğendi.

Yeni Kullanıcı İncelemeleri

 1. Serkan Çiçekay
  1/5,
  "Hiç Memnun Değilim"
  Eksileri - Çözüm Üretme Diye Bir Anlayış Yok
  Çok detay vermeyeceğim fakat bacalarla ilgili herhangi bir problem olduğunda çözüm üretme kabiliyetleri sıfır. Bu yüzden bir daha kesinliklikle ekotest firması ile çalışmayacağım hatta teklif bile almayacağım.
  Nuri Kartal bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. erdincaltun
  Bir çok firmamızın baca gazı emisyon ölçümlerini Ekotest'e yaptırdık. Sıkıntı yaşamadığımız kaliteli hizmet veren bir şirket. Başarılarının devamını dileriz..
   Cansu Bağ bunu beğendi.