Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eliks Çevre Teknolojileri

Ortalama Üye Değerlendirisi:
4.2/5,
Etiketler:
 • Eliks Cevre Teknolojileri 1996 yılında temiz su arıtma sistemleri üzerine ilk çalışmalarını başlatmıştır. Halen Su / Sıvı arıtma ile ilgili sorunlarınıza özel çözümler üretip, projelendiren firmamız çalışmalarını ilgili alanlarda distribütörlük faaliyetleriyle genişletmektedir. Pentair çatısı altında birleşen Fleck, Structural, Pentek, Filmtech, STA-RITE, Flojet, ShurFlo, Wellmate, G&E gibi birçok marka ve kurumun ürünleri ile Türkiye'de kaliteli servis ağı ve ürün desteği ile mevcut tüm arıtma sistemlerinin yedek, sarf ve teknik servis hizmetini vermektedir.

  Ayrıca Atık su Arıtma konusundaki tecrübelerimiz ile mevcut her tür sorunun çözülmesini sağlayarak kaliteli hizmet ile sistemin optimum devamlılığını sağlamaktayız.

  BCS sistemleri ile Sudaki bakteri, kireç kontrolü, ağır metal ve hidrojen sülfür giderimi, klor önleme gibi konularda dünyanın en etkili sistemlerini tasarlamaktayız. BCS ile ile Sıcak ve soğuk su sirkülasyon hatlarında (Soğutma kulesi ve Eşanjör) kireçlenmeyi kimyasalsız olarak sağlayan tek sistem olup aynı zamanda ne kadar yoğun olursa olsun klor bakiyesini yok ederek suyu güvenli hale getirebilir. Deniz suyunda doğrudan çalışabilen tek bakteriostatik sistemdir. Uzun ömrlü ve kimyasalsız çalışır.

  Eliks Çevre Teknolojileri olarak özel proje ve çözümler ile çevre ve insan duyarlılığı yüksek kalitede hizmetler sunarak dünyada ilklere imza atmayı hedeflemektedir.
  Firmanın ürün ve hizmetleri, alanında tam bilgiye sahip, ehliyetli, donanımlı bir ekip tarafından sunulmakta olup, hedefi yaşadığınız ortamı sağlıklı, ekolojik ve tasarruflu sistemlerle donatmaktadır.

  Eliks Cevre Teknolojileri
  Mehmet Gülener
 • Pentair, BCS, ve tüm temiz atık su arıtma marka ve ürünleri, bakteri ve özel atık su arıtma çözümleri.

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. Mehmet Gülener
  BCS sistemleri sadece firmamız ürün ve tasarımı olup sistem hakkında sadece firmamızdan bilgi edinebilirsiniz.