Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emek Atık Dönüşüm

Etiketler:
 • 2006 Yılı Eylül'ün 16.günü ticari faliyetine başlayan firmamız kurulduğu tarihden günümüze ambalaj atıklarını toplama ve ayırma alanında hizmet vermektedir. Ticari faliyetine iki araç, beş personel ile başlayan firmamız yoğun emek gücü ve çalışma azmi ile az zamanda çok mesafe kat etmiştir.
  Bugün, faliyet alanında kendini kabul ettiren firmamız, onaltı adet araç filosu, iki adet ayrışım bandı, bir balya presi, dört adet ataşmanlı kepçe, atmış kişilik personeli ve dört bin metrekarelik tesisi ile istanbulda örnek firmalar arasındadır. Toplama ve ayırmadan ayrıştırdığı ürünleri nihai nokta olan geri dönüşüm tesislerine sevk eden firmamız ayrıştırdığı ürünlerden biri olan plastik naylon(PE)i kendi bünyesinde kuracağı geri dönüşüm hattından geçirerek "Granül İmalatı" yapacaktır. Ticari faliyetinde sürekli gelişimi amaç edinen firmamız çevre konusundada hassasiyetli olup gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak için üzerine düşen sorumluluk bilinci ile faaliyetleri konusunda AR-GE çalışmaları yürütmektedir.

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. esda
  Merhaba,
  Endüstri mühendisiyim, yüksek lisans tezi hazırlıyorum. Konum AEEE geri dönüşüm tesisi yer seçimi. Ancak AEEE geri dönüşüm tesisi yer seçiminde dikkat edilebilecek kriterler özellikler nedir tam olarak bilmiyorum. Ayrıca iller bazıyla e-atık miktarlarına erişemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek biri, bir kaynak vb. biliyor musunuz acabaa?
 2. Hamza Yıldırım
  Teşekkür ederiz :) yeni logomuz güzel bi çalışma oldu.
 3. Fatma Gül Es
  Logonuzu çok beğendiğimi belirtmeden geçemeyeceğim. :)
   ynk bunu beğendi.