Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Enta mühendislik aritma taah.san.ve tic.ltd.şti.

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.75/5,
 • Çoğalan nüfusun, endüstrideki gelişmelerin ve yaygınlaşan tarımın dünyanın kısıtlı doğal kaynakları üzerinde artan bir baskı oluşturduğu ve bu kaynakların başında gelen su ve hava üzerindeki olumsuz etkilerin sınırlanmasının yaşamsal önem kazandığı bir çağda yaşıyoruz.
  İşte bu nedenlerden dolayı yarın nasıl bir dünyada yaşayacağımız, çevre teknolojisinin uygulanmasına ve geliştireceğimiz başarıya bağlıdır. ENTA 1994 ‚Äòdeki kuruluşunda sahip olduğu bu görüşü bugün varmış olduğu yerde de muhafaza etmektedir. ENTA bugün Türkiye `de ve diğer pazarlarda çevre teknolojisinin bütün uygulama alanlarında, ağırlıklı olarak da endüstriyel ve evsel atıksu arıtımında ve su arıtımında faaliyet göstermektedir. Bu alanlarda laboratuar deneyleri, arıtılabilirlik çalışmaları, pilot ölçekli model deneyleri, proses tasarımları, proje yönetimi, eğitim hizmetleri, arıtma ekipmanı imal ve temininden anahtar teslimi tesis kurmaya kadar her kapsamda hizmet vermektedir. Yeni teknolojilere açık ve deneyimli uzman kadrosuyla mevcut koşullara / yapıya uygun teknik çözümler üretebilme ve her düzeydeki projelerde yöntemsel doğruluk ve optimal çözüm üretme titizliği ENTA `yı arıtma sektörünün öncü kuruluşlarından biri konumuna getirmiştir.
  ENTA Mühendislik; iyi kalite, süreklilik, yenilikçi yapı ve teknolojik ilerleme gerekliliği çerçevesinde standartlarına ağırlık vererek ve 'ENTA MÜHENDİSLİK' kalitesini tescil ettirmek için, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 : 2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 : 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerine ait belgelerini alan firmamız, su ve atıksu ekipmanlarının üretiminde CE belgesine sahiptir.
  Türkiye'de ve dünyanın 11 ülkesinde en çok iş yapan ve 400'e yakın arıtma tesisi bitiren Enta Mühendislik araştırmacı, yenilikçi, uzman teknik altyapımız ve profesyonel yönetim kadromuz ile her zaman çevre teknolojilerinin uygulamalarında en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.
 • HİZMETLERİMİZ- UYGULAMA SAHALARIMIZ
  -TASARIM & PROJELER
  -EVSEL ATIKSU ARITMA TESİSLERİ
  -ENDÜSTRİYEL ATIKSU ARITMA TESİSLERİ
  -PAKET ATIKSU ARITMA TESİSLERİ
  -SU ARITMA TESİSLERİ
  o SU FİLTRELEME ÜNİTELERİ
  o SU YUMUşATMA SİSTEMLERİ
  o OZONLAMA UNİTELERİ
  o TERS OSMOZ ÜNİTELERİ
  o ULTRAVİYOLE SİSTEMLERİ
  o DEALKALİZASYON SİSTEMLERİ
  o DEMİNERALİZASYON SİSTEMLERİ

  -MEKANİK EKİPMAN ÜRETİMİ
  o MANUEL & OTOMATİK IZGARALAR
  o SIYIRICI KÖPRÜLER
  o KUM AYIRICI
  o PENSTOKLAR
  o SLUICE GATE
  o SAVAK & PERDE PLAKALAR
  o KONVEYÖRLER
  o KARIşTIRICILAR
  o FİLTRASYON ÜNİTELERİ
  o SUSUZLAşTIRMA ÜNİTELERİ
  -İşLETMEYE ALMA & SÜPERVİZÖRLÜK HİZMETLERİ
  -DANIşMANLIK HİZMETLERİ

Bu ilanı paylaş

Emre Efe bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.