Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Envinova Biyoteknoloji Ve Arıtım Sistemleri Eğitim Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. şti.

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.33333/5,
 • ENVİNOVA toplum ve çevre sağlığı ile ilişkili olarak ülke ekonomisine katkı verecek, sürekli gelişime açık, çağdaş ve bilimsel ölçütlerde en yüksek kalitede biyoteknoloji ve atık arıtım sistemleri konusunda araştırma, geliştirme ve hizmet faaliyetlerinde bulunmayı amaçlar.
  Envinova şirketi sürekli gelişme ve geliştirme prensibi ile verimli atık geri kazanım sistemleri dizayn ederek, doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunmayı, çevre dostu atık yönetim sistemleri geliştirerek dünyadaki yaşam kalitesini arttırmayı, entegre sistemler ile katma değeri yüksek yan ürünler elde ederek ülke ekonomisine katkı sağlayarak dışa bağımlılığımızı azaltmayı, toplum, çevre ve insan güvenliği konusunda ülkemizdeki farkındalığı arttırmayı hedeflemektedir.
 • şirketimiz bünyesinde yapılan AR-GE çalışmaları sonucu üretilen entegre atık arıtım sistemi ile optimum arıtma elde edilmektedir. Bu entegre sistem maliyet etkin olarak metal işleme sıvılarının, rafineri atığının, tıbbi sıvı atıklarının, mezbaha atıklarının ve daha birçok farklı atık türlerinin arıtımında kullanılabilmektedir.

  Ürünlerimiz:

  Biyolojik emülsiyon kırıcı
  , mikroorganizmalardan elde edilen emülsiyon kırma özelliğine sahip kompleks ve organik bir üründür. Petrol endüstrisinde, gıda proseslerinde ve çevresel koruma amaçlı kullanılabilmektedir. Kimyasal emülsiyon kırıcılara göre daha etkilidirler. Doğal oldukları için ikincil kirlilik oluşturmamaktadırlar. Ayrıca ekstrem koşullarda daha iyi performans göstermektedirler.

  Ürün kullanımını gösteren demo videomuz:

  şirketimiz bünyesinde yapılan AR-GE çalışmaları sonucu üretilen entegre Elektrofiziksel Plazma Yöntemi ile optimum arıtma elde edilmektedir.
  Bu entegre sistem,
  • Metal işleme sıvıları
  • Tıbbi sıvı atıklar
  ¬∑ Rafineri atığı ve daha birçok farklı sıvı atık türlerinin arıtımında kullanılabilmektedir.

Bu ilanı paylaş

Fatih Özcan, Fatih Yavuz ve Emre Efe bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.