Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat
 • 2003 yılında kurulmuş olan şirketimiz Ankara Merkezli olup TÜRKİYE ‘nin diğer illerinde de çeşitli sektörlere yönetim sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitim konularında hizmet vererek danışmanlık sektöründe uzun süreli tecrübe edinmiştir. Bu birikim ışığında;
  ETKEN OSGB, İş Sağlığı Ve Güvenliği kapsamında firmaların ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında ilk tercih edilen çözüm ortağı olma hedefiyle 2013 yılında kurulmuştur.
  ETKEN OSGB, “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı” tarafından İş Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetkilendirilmiş bir kurumdur.
  Yasa ve yönetmeliklerde belirtilen İş Yeri Hekimliği/İş Güvenliği uzmanlarının görev ve sorumlulukları, yıllarca İş Sağlığı Güvenliği alanında tecrübe kazanmış iş yeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve Sağlık personelleri ile yerine getirilmektedir.
  İş Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında en üst yöneticiden ilk çalışanlara kadar kuruluşun bütün personeline eğitim vermeyi ve bilinç gelişimini ön planda tutmayı amaçladık
 • İş güvenliği uzmanı,
  İşyeri hekimi,
  Diğer sağlık peroneli,
  Risk değerlendirme,
  Acil eylem planı
 • Adres:İlkyerleşim mah. Öz Yöremiz Sitesi. 1983 sok. No:7 Batıkent – YENİMAHALLE/ANKARA
  Tel:+90 312 386 36 47 & +90 312 472 33 97
  Fax:+90 312 386 36 48
  Web:Ana Sayfa
  E-mail:info@etkenosgb.com

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.