Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Günçev mühendislik ve danışmanlık limited şirketi

Ortalama Üye Değerlendirisi:
4/5,
  • Bilindiği üzere tesis veya faaliyetin çalışmaya başlamasından sona erdirilmesine kadar olan süreçte; çevre denetiminin usul ve esasları, denetim yapacak personel, çevre yönetim birimi/çevre görevlisinin ve çevre hizmeti konusunda yetkilendirilmiş firmaların nitelikleri ile yükümlülükleri hususunda Çevre ve şehircilik Bakanlığı tarafından yönetmelikler yayınlanmıştır.
    Bu kapsamda; izin ve lisans başvuruları sanayi tesisleri adına çevre görevlisi veya çevre danışmanlık firması olarak yeterlilik almış kuruluşlar ve kişiler tarafından yapılmaktadır.
    Yürürlükteki Çevre Mevzuatı gereklilikleri doğrultusunda, 'Çevre Danışmanlık Hizmeti' kapsamında Firmamız işletmelerin kuruluş aşamasından itibaren yaşam evreleri boyunca çevre ile ilgili almak zorunda oldukları çeşitli izinlerin başvurularının yetkili mercilere iletilmesi ve bu merciler tarafından onaylanma sürecinin tamamlanabilmesi çalışmalarını yasal sorumluluklar içerisinde yürütecektir.
    Firmamız 2011 yılında Gaziantep`te kurulmuş olup Çevre Danışmanlık Hizmeti konusunda Çevre ve şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ve çevrenin korunmasında duyarlı hizmet politikası ile bu sektörde yeniliklere açık ve kalıcı bir firma olmayı amaç edinmiştir.

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.