Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Inka elektronik inşaat mühendislik iç ve dış tic. ltd. şti.

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.66667/5,
 • İNKA Elektronik İnşaat Mühendislik İç Ve Dış Ticaret Ltd. şti 1996 yılında kurulmuştur.

  Kuruluş amacı; ÇED (Çevresel Etki Değerlendirmesi) Yönetmeliği kapsamında, ÇED raporlarının hazırlanması ve buna yönelik olarak proje sahiplerine danışmanlık hizmeti verilmesidir. Kuruluşumuz, Çevre Bakanlığı tarafından 2000 yılında söz konusu faaliyetleri yapabilme ile ilgili yetkilendirilmiştir. 31.12.2010 tarihinde almış olduğumuz ÇED Yeterlik Belgesi kapsamında bu konuda hizmet vermekteyiz.

  ÇED Raporlarının hazırlanması ile başlayan faaliyetlerimiz, tesislerin yasal izinlerinin tamamlanmasına yönelik olarak emisyon izni, deşarj izni, işletme izni ve GSM Ruhsatları ve Üretim İzni ve Gıda Sicili konularında danışmanlık hizmetleri, Yatırım Teşvik Belgesi Alımında danışmanlık hizmetleri, Kırsal Kalkınma Projeleri, Kosgeb Destekleri ve Kalkınma Ajansları Hibe Programları konularında danışmanlık hizmetleri, atık yönetimi, toprak koruma projeleri hazırlanması yönünde genişleyerek tüm çevre ve teşvik konularında danışmanlık hizmeti verecek kapsama ulaşmıştır

  Bugün bünyesinde ki biyolog ve çevre ve ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadrosu ve 17 yıllık tecrübesi ile tüm çevre konularında danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.
 • Çayiçi Cad. No:19 Edremit/ BALIKESİR
  Tel: 0 266 373 83 83/ 372 39 65
  Faks: 0 266 372 39 75
  info@inkagrup.com

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.