Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ipek-kim Kimya

Ortalama Üye Değerlendirisi:
5/5,
 • Firmamız SWTR (Save The Water) adını verdiği ( Polialüminyum Klorür Hidroksit Sülfat) ürünüyle Atık Su ve İçme Suyu arıtmada önemli başarılar elde etmiş durumdadır. SWTR renk gideriminde de son derece etkilidir.

  Suyun geri kazanımını sağlayan ve kalitesini artıran SWTR atık su arıtma tesislerinin işçilik, enerji, kimyasal, işçi, bakım, otokontrol maliyetlerini azaltır. Kimyasal çamur miktarını yüzde 70 azaltarak tesislerin verimli ve ekonomik işletilmesine olanak sağlamaktadır. SWTR ülke ekonomisine ve çevrenin daha az kirletilmesine katkıda bulunan kimyasal ürünümüzdür. Atık su arıtma sistemlerinde kullanılan SWTR dezenfektan görevi de görür ve sistemde kullanılan tüm ekipmanın yerinde temizleme işlevini de sağlar. Sistemlerin kullanım ömrü de kimyasalımız sayesinde otomatikman uzar. İpek-Kim Kimya uzman kadrosuyla müşterilerine teknik destek de sağlamaktadır.

  SWTR’ın sağladığı faydalar: - Daha yüksek verim - Daha hızlı çöktürme - Daha hızlı koagülasyon ile daha hızlı reaksiyon - Ön hazırlık getirmeden kullanıma hazırdır. - Daha az kimyasal çamur. (%70 oranında azalma) - Daha yüksek bazisite (Alkaliye karşı daha yüksek dayanma gücü) - Farklı pH aralıklarında çalışabilme özelliği - Kirlilik gidermede yüksek verimlidir. - Ön klorlama işlemini azaltır, duruma göre kaldırabilir. - Suda alüminyum bırakmaz. - Yağ ve pres gideriminde %95’e yakın verimlilik gözlenmiştir. - Asidik bir ürün değildir. - Depolaması ve saklaması kolaydır. - Çevreye ve insan sağlığına duyarlı, güvenilir bir koagülanttır. - İşçi sağlığı ve iş güvenliği açısından yüksek derecede güvenlikli bir üründür.
 • SWTR- Atık Suların Arıtılması İçin
  RWTR- İçme Suyu Arıtılması İçin
  CLRMVR- Renk Giderici Kimyasal
 • İPEK-KİM KİMYA TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  Duaçınarı Mh. Ankara Yolu Cd.No:159 YILDIRIM / BURSA
  • 0 224 248 55 50
  • 0 224 248 55 51

Bu ilanı paylaş

Yeni Kullanıcı İncelemeleri

 1. CÜNEYT ÖZER
  5/5,
  "GİDERİM PERFORMANSI ÇOK YÜKSEK BİR ÜRÜN"
  Artıları - KULLANIM VE DOZAJLAMA KOLAYLIĞI
  Eksileri - YOK
  ÜRÜN KULLANICILARINA SORMAMIZ DAHA DOĞRU OLUR KANAATİNDEYİM.GİDERİM PERFORMANSI ÇOK İYİ ÖZELLİKLE AĞIR METAL
  VE DİĞER KOAGÜLANTLARIN İŞ GÖREMEDİĞİ YERDE BAŞARILI BİR ÜRÜN FARKLI PH ARALIĞINDA RAHATLIKLA ÇALIŞABİLEN VE SEYRETME GEREKTİRMEYEN VE DİREKT SİSTEME ENTEGRE OLABİLEN BİR ÜRÜN İLK 24 SAAT ÇOK ÖNEMLİ

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.