Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mfk Çevre Mühendislik Danişmanlik Inş. Ith. Ihr. San. Ve Tic. Ltd. şti.

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.33333/5,
 • MFK ÇEVRE firmamızın temelleri;
  2001 yılında şirket müdürümüz Mehmet Fuat KILIÇ'ın GAZİANTEP'te Çevre Mühendisliği alanında bireysel çalışmaya başlamasıyla atılmıştır.
  2004 yılında Mehmet Fuat KILIÇ, şAFAK DANIşMANLIK MÜH. MÜT. SAN. VE TİC. LTD. şTİ'yi kurarak Gaziantep'te Çevre Danışmanlık Hizmetleri alanında sektörün öncü firmalarından olmuş ve bu hizmetine 2012 yılına kadar devam etmiştir.
  2009 yılında Bornova/İZMİR'de yine şirket müdürümüz Mehmet Fuat KILIÇ Atık Yağ Geri Kazanım sektöründe ASAş PETROL ÜRÜNLERİ GERİ KAZANIM SAN. VE TİC. A.ş firmasına ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olup, Türkiye'nin ilk ÇEVRE İZİN VE LİSANS BELGESİ'ni alan firma olarak faaliyet göstermiştir.
  2001-2012 yılları arasında gerek Çevre Danışmanlık Hizmetleri ve gerekse Atık Geri Kazanım faaliyetleri alanında gerçekleştirdiğimiz onlarca projelerden edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi,
  2012 yılında MFK ÇEVRE MÜHENDİSLİK DANIşMANLIK İNş. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. şTİ. bünyesinde toplayıp, sektördeki hizmetlerimize, doğal ve ulusal kaynaklarımızın en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, uygulanabilirliği ön planda tutan danışmanlık hizmetlerimiz ile İşLETME - ÇEVRE ilişkisini kaliteli ve verimli hale getirerek, sürdürülebilir kalkınmanın uygulanması çerçevesinde, faaliyetten kaynaklanabilecek kirlilikten çevreyi koruyacak ekonomik projeler geliştirerek, mevzuatlar gereğince alınması gereken izin ve lisansları, çevreye saygı politikamızla bütünleştirip, Çevre Ve şehircilik Bakanlığı`ndan almış olduğumuz ÇDYB - 2933 nolu ÇEVRE DANIşMANLIK YETERLİK BELGESİ ile devam etmekteyiz.

  • ‚Ä¢ Çevre Danışmanlık Hizmeti
   ‚Ä¢ Çevre İzini / Çevre İzin Ve Lisansı
   ‚Ä¢ Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Raporları
   ‚Ä¢ Proje Tanıtım Dosyaları (PTD)
   ‚Ä¢ Doğaya Yeniden Kazandırma Planı (DYKP) Raporları
   ‚Ä¢ Emisyon ve İmisyon Modellemeleri
   ‚Ä¢ Deşarj İzinleri / Bağlantı Kalite Kontrol İzni alınması
   ‚Ä¢ Gürültü İzinlerinin alınması
   ‚Ä¢ İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı (GSM) alınması
   ‚Ä¢ Madencilik İzinleri
   ‚Ä¢ Atık Yönetim Planları
   ‚Ä¢ Atık Yağ Geri Kazanım ve Bertaraf Danışmanlığı
   ‚Ä¢ Tehlikeli Atık Geri Kazanım ve Bertaraf Danışmanlığı
   ‚Ä¢ AB Hibe Destek Projeleri Danışmanlığı

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.