Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Redco proses mühendislik

Ortalama Üye Değerlendirisi:
2.25/5,
 • REDCO Proses Mühendislik 2012 yılında atıksu arıtma sektöründe uzmanlaşmış ekibiyle çamur bertarafı sürecinde çamur kurutma ve yakma teknolojileri konularında ekipman ve sistem çözümleri sunmak amacıyla kuruldu.


  REDCO arıtma çamuru konusunda Bant Tipi Çamur Kurutma, Güneş Kurutma, Hızlı Kurutucu Sistemleri ile bunlara ek olarak Manyetik Yataklı Turbo Blower ve Akışkan Yataklı Yakma Sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.

  1 ton/gün - 200 ton/gün arasında her türlü kapasitede çamur kurutma çözümleri sunan REDCO sektöründe uzun yıllar uygulama tecrübesi bulunan çalışanları ile çamur çözümleri alanında uzmandır. İş ortaklarıyla birlikte kurduğu dünyanın en büyük kapasiteli bant kurutma tesisi olan 800 ton/gün kapasiteli İZSU Çiğli Çamur Kurutma Tesisi`nin 6 şubat 2014 tarihinde resmi açılışı yapıldı ve tesis devreye alındı. Bunun yanında REDCO, Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesi için 100 ton/gün kapasiteli bant tipi çamur kurutma tesisinin inşaatına Ocak 2014 tarihinde başladı.

  REDCO ekibi çözüm ortaklarıyla beraber 2011 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi için pilot güneş kurutma tesisini, 2013 yılında ise Akhisar Belediyesi Atıksu Arıtma Tesisi için 24 ton/gün kapasiteli ve 2 kurutma yataklı çamur kurutma tesisini devreye aldı.

  Ayrıca Eroğlu Holding`e ait DNM Tesktil`in Mısır`daki üretim tesislerine arıtma çamuru için 15 t/gün kapasiteli hızlı kurutucu sağladı.

  REDCO Proses Mühendislik güvenilir, yüksek fiyat / performans oranına sahip, sürdürülebilir ve kaliteden ödün vermeyen projeye özel çözümleriyle müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

  REDCO, proses mühendislik çözümlerini yerli üretimle birleştirerek fiyat/kalite performansını en üst noktaya taşımayı amaç edinmiştir.
 • -Bant Tipi Çamur Kurutma
  -Güneş Kurutma Teknolojisi
  -Hızlı Kurutucu Sistemi
  -Turbo Blower
  -Çamur Yakma Sistemleri
 • -İZSU Çiğli Atıksu Arıtma Tesisi, Bant Tipi Çamur Kurutma
  -Çerkezköy OSB Pilot Güneş Kurutma Tesisi
  - Akhisar Belediyesi Güneş Kurutma Tesisi (Evsel Çamur)
  -DNM Tekstil Mısır Fabrikası , Hızlı Kurutucu
  -Çorlu Deri Oragnize Sanayi Bölgesi, Bant Tipi Çamur Kurutucu
 • REDCO PROSES MÜHENDİSLİK
  Tatlısu Mah. Terim Sok. No:1 Nezih Towers Sitesi
  A Blok K:16 D:73 Ümraniye 34774, İSTANBUL

  T : +90 (216) 510 60 84
  F : +90 (216) 510 60 99
  E-Posta: info@redco.com.tr

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.