Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tarhan geri dönüşüm

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.66667/5,
 • İstanbul Topçular Toplama Ayırma Tesisi Eyüp Topçular` da faaliyet gösteren ambalaj atığı toplama ayırma tesisimiz toplam 1500 m¬≤ alana sahip olup,ağırlıklı olarak kağıt-karton ambalajların kalitesine göre toplanması ve ayrılması ,preslenip geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi, bu atıkların geri kazanıma hazır hale getirilmesi üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesisimizde yönetmelikte belirtilen hususlara uygun olarak tasarlanmış toplama araçları,
  [​IMG]
  kaynağında ayrı toplama çalışmaları ve karışık ambalaj atığında kapasiteyi karşılayacak şekilde bir ambalaj atığı ayırma bandı ve bir otomatik pres makinesi bulunmaktadır. Günden güne kapasitesini arttırarak yılda yaklaşık 45000 ton atık kağıdı geri dönüşüme kazandırmaktadır.


  İstanbul Ferhatpaşa Toplama Ayırma Tesisi Ataşehir Ferhatpaşa da faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 2000 m¬≤ kapalı 3000 m¬≤ açık olmak üzere toplam 5000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla Anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


  İstanbul Beyoğlu Toplama Ayırma Tesisi

  İstanbul Beyoğlunda Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m¬≤ kapalı alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.

  İstanbul Küçükçekmece Toplama Ayırma Tesisi Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesinde faaliyet Gösteren Tesisimiz 5000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 12000 ton kağıdı ülke ekonominisine geri kazandırmaktadır.Tesisimiz Ayrıca Küçükçekmece Belediyesi ile 11.04.2011 tarihli protokol ile Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


  İstanbul Sultangazi Toplama Ayırma Tesisi
  İstanbul Sultangazi belediyesi Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 10000 ton kağıt toplama, ayırma, işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.Tesisimiz Ayrıca Sultangazi Belediyesi ile 01.01.2013 tarihli protokol ile Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


  İstanbul Gebze Toplama Ayırma Tesisi
  İstanbul Gebze Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


  İstanbul Topkapı Toplama Ayırma Tesisi
  İstanbul Zeytinburnu belediyesi sınırların içerisinde Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 2000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 30000 ton kağıt toplama, ayırma, işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.Tesisimiz Ayrıca Güngören Belediyesi ile 01.03.2013 tarihli protokol ile Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


  İstanbul Eminönü Toplama Ayırma Tesisi
  İstanbul Süleymaniyede Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 30000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.

  [​IMG]
  Çerkezköy Toplama Ayırma Tesisi
  Çerkezköy toplama ayırma tesisimiz Karaağaç Hafif San. Bölgesi`nde faaliyet gösteren ambalaj atığı toplama ayırma tesisimiz toplam 2700 m¬≤ alana sahip olup,yılda 18000 ton kağıdı toplama,ayırma,balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına
  [​IMG]
  göndermektedir.Böylece geri dönüşümün ilk basamağını oluşturmakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Güçlü idari kadrosu,
  toplama ayırma ekibi ve ekipmanıyla Trakya bölgesine kaliteli hizmeti taşımaktadır.  şarköy Toplama Ayırma Tesisi
  şarköy de Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.Tesisimiz Ayrıca şarköy Belediyesi ile 01.01.2012 tarihli protokol ile Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


  [​IMG]
  Ankara Toplama Ayırma Tesisi
  Yenimahalle Hurdacılar Sanayi Sitesinde bulunan Toplama Ayırma Tesisimiz toplam 2000 m2 kapalı alana sahip olup yılda 24000 ton kağıdı toplama,ayırma,balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına göndermektedir. Tesisimizde yönetmelikte belirtilen hususlara uygun olarak tasarlanmış toplama araçları , karışık ambalaj atığında kapasiteyi karşılayacak şekilde bir ambalaj atığı ayırma bandı
  [​IMG]
  ve bir otomatik pres makinesi bulunmaktadır.Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanıyla İç Anadolu Bölgesine kaliteli hizmeti taşımaktadır.

  [​IMG]
  Aksaray Geri Dönüşüm Tesisi
  Aksaray`da bulunan tesisimiz yılların getirdiği bilgi birikiminin verdiği tecrübeden ve teknolojinin imk√¢nlarından faydalanarak çevreye saygılı bir iş ahlakıyla 'polietilen granül'imalatını ve ambalaj atığı toplama ayırma işlemlerini başarılı bir biçimde gerçekleştirmektedir.8150 m¬≤ alana kurulu olan tesisimizde yılda 2400 ton polietilen granül üretilmekte,4800 ton ise kağıt balyalanmaktadır. Tesisten balyalanmış olarak çıkan kağıt geri dönüşüm tesislerine gönderilmektedir.Polietilen granül ise plastik üreticilerine gönderilmektedir. Kalitede süreklilik ilkesini
  [​IMG]
  benimseyerek büyük bir özveriyle çalışmalarına devam eden firmamız hammadde sektöründeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Müşterilerini 'iş ortakları' olarak benimseyen şirketimiz müşterilerden gelen talepleri kaliteden ödün vermeden büyük bir duyarlılıkla yerine getirmektedir.

  Bursa Geri Dönüşüm Tesisi

  Bursa Osmangazi de Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m¬≤ alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.

  ALANYA VE İZMİR de faaliyete geçecek olan tesislerimizde en kısa zamanda güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi
  ve ekipmanıyla hizmetinize sunulacaktır.

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.