Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tarhan Geri Dönüşüm

Ortalama Üye Değerlendirisi:
3.33333/5,
 • Geri dönüşüm sektörünün ülkemiz şartlarında başlangıcının, 1990 yıllara dayandığı bilinmektedir.Tarhan ailesi olarak sektöre giriş, Sait Tarhan ve Gani Tarhan kardeşler tarafından 1991 yılında, İstanbul ‚Äòda atık kağıt alım ve satımıyla başlatılmıştır.
  O dönemlerde, ülkemizde çöp olarak görülen ambalaj atıkları, geçmişten günümüze değeri fark edilerek belli basli bir sektor haline gelmiştir.
  Gerek Çevre Faslı, gerekse diger mevzuatların yayınlanmasıyla git gide gelişen geri dönüşüm, ülkenin farklı bölgelerinde de yayılarak, tesisleşme yoluyla kurumsallaşma sürecine girmiştir.
  İşte bu süreçte, Tarhan Geri Dönüşüm oluşumlarını; artan geri dönüşümlü ürün talebiyle yavaş yavaş tamamlamış, Bakanlığın Avrupaya entegre mevzuatları kapsamında aldığı TAT, GDT ve Tehlikesiz Atık Toplama lisanslarla günden güne büyüyerek, Bursa, Tekirdağ, Ankara ve Aksaray tesisleriyle ülke genelinde lider konuma yükselmiştir.
  2015 yılı itibari ile gelinen nokta; 6 ilde 15 şube ile toplam 19.000 m2 si kapalı olmak üzere 42.000 m2 alanda faaliyet gösteren Tarhan tesislerinde; 250 çalışan, 20 istihdam edilen Çevre Mühendisi, 48 ambalaj atığı toplama aracı,16 adet tır ve büyük kamyon,7 adet sistemli seyyar kasalı kamyon, 15 adet Disan markalı press, 24 adet kepçeli iş makinası,24 adet yönetim personelinin kullandığı binek araç, 3.500 adet tesislere hizmet eden müşteri aracı ve her bir müşteri aracına hizmet eden 5 personel, 2.000 adet ambalaj atığı konteynırı, ayrıştırma bandı ve press makineleri ile ambalaj atığı toplama ayırma hizmeti vererek, geri dönüşüme ve ekonomiye önemli katkı sağlamaktadır.
  Tarhan Geri Dönüşüm ‚Äòün yıllık projeksiyonlar kapsamında dünden bugüne sürdürülebilir olmak için temel hedefi; güçlü kadrosu ve kurumsal yapısı ile kalite politikalarını gözeterek, kurum içi ve kurum dışı eğitim ve bilinçlendirme süreçlerini mükemmeliyetçi hale getirerek, ileri teknolojiyi tesislere entegre etmek suretiyle; global yenilikçi yaklaşımları hızlı benimsemek, tüm değer zincirini bünyesinde toplamaktır.
 • Kağıt Karton, Cam, Plastik, Pet, Metal ve Kompozit gibi geri dönüşüm Ürünlerini kaynağında ayırma ve geri dönüşüm tesisine gönderme.
 • Tarhan Geri Dönüşüm Merkez Ofis

  Rami Kışla Caddesi Yöntem Vaytaş Plaza B Blok Kat:4 No: 71
  Topçular - Eyüp / İstanbul
  Tel: +90 212 577 57 01 ( 40 - 43 - 46 ) 4 Hat Pbx
  Fax: +90 212 576 32 51
  Çağrı Merkezi: 444 79 04

  Email: info@tarhangeridonusum.com
  Email: cevre@tarhangeridonusum.com

Bu ilanı paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. yelileo
  Merhabalar,
  Mobilya atölyemizde imalatta arta kalan pdf parçaları ve toz talaşı bulunmaktadır. Bunları tesisinizde kullanıyor musunuz?