Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tes Water Group

Ortalama Üye Değerlendirisi:
5/5,
Etiketler:
 • TES Water Group , küresel pazarlar için çevre çözümleri geliştiren yenilikçi bir Türk firmasıdır. Farklı birçok endüstriye üretimlerini arttırma, maliyetlerini azaltma ve çevreyi korumaya yardımcı olan patentli ürün ve teknolojilerle suyu tekrar kullanabilmeleri için çözümler üretiyoruz.

  Uluslararası deneyime sahip yenilikçi ekibimiz ile Su Arıtma, Atık Su Arıtma, Deniz Suyu Arıtma, Geri Kazanım Üniteleri konularında en gelişmiş ve en yeni teknolojileri sürdürebilir olarak sunmayı kendimize hedef olarak belirledik.

  Türkiye’nin her köşesinde birçok başarılı projeye imza atmış olan TES WATER GROUP ekibi olarak, başta komşu ülkeler olmak üzere Ortadoğu, Afrika ve Asya pazarlarında da aktif olarak faaliyet gösteriyoruz.
 • Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisleri, İçme ve Kullanma Amaçlı Temiz Su Arıtma Tesisleri, Deniz Suyu Arıtma Tesisleri, Ultra Saf Su Sistemleri, Nötralizasyon Sistemleri ve Su Kimyasalları
 • Merkez:

  Ferhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G-57 Sokak No:26 Kat.2 D.4-5 Ataşehir İSTANBUL
  Tel : +90 (216) 661 67 27
  Tel : +90 (216) 661 67 36
  Tel : +90 (216) 661 67 37
  Faks : +90 (216) 661 67 28
  Fabrika:

  Ferhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G-57 Sokak No: 18 Ataşehir İSTANBUL

Bu ilanı paylaş

Yeni Kullanıcı İncelemeleri

 1. Anonim
  5/5,
  "Tes Water Group gitgide büyüyor.."
  TES Water Group , yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğu Su & Atıksu Arıtma Tesisleri ile adından sıklıkla söz ettirmeye başladı .

  Firma , kendi bünyesinde ve üniversitelerle işbirliği yaparak araştırma geliştirme faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.
  OnurCömert bunu beğendi.
 2. beyazıt yıldırım
  5/5,
  "Tes Water Group Dünya çapında farkedilmeye başladı"
  Yurt içi ve yurtdışı projelerinizde Su arıtma sektöründe yapmış olduğu farklı projelerinizden dolayı Tes Water Group ekibini tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.
  gulsahokcuoglu bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.