Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeşil Doğa Müh. Dan. San. Ve Tic. Ltd. şti.

Ortalama Üye Değerlendirisi:
4/5,
 • şirketimiz Mühendislik ve Danışmanlık alanında Madencilik başta olmak üzere tüm sektöre hizmet vermektedir.
  Ayrıca ÇED izinleri, Maden Ruhsat ve İzinleri, Çevre İzinleri, Orman İzinleri, GSM Ruhsatları, Hayvancılık projeleri konularında uzman kadromuzla yatırımcılarımıza destek vermeye devam etmektedir.
  YEşİL DOĞA Mühendislik Danışmanlık olarak verilen hizmetlerimizde;
  İyi mesleki ve teknik uygulamalar gösteren, sürekli eğitilen ve becerisi geliştirilen, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan uzman personeli ile kaliteyi en üst seviyede tutarak,
  Hızlılık, doğruluk, süreklilik, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinin topyek√ªn uygulanması ve müşterilerle yapılan işbirliğinin de yardımıyla, müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.
  Yeşil Doğa Mühendislik ve Danışmanlık; Türkiye`nin, kalkınmaya yönelik yapılanmasını uluslar arası çevresel değerlerde uyum içerisinde sürdürebilmesine katkı sağlamak, şirketlere izlenebilirlik, verimlilik, kalite ve rekabet avantajı sağlayan çözüm ve hizmetler sunmak için kurulmuştur.
  şirketimiz Mühendislik ve Danışmanlık alanında bütün illerde; Maden, Endüstriyel ve Ağır Sanayideki tüm sektörlere hizmet vermektedir.

Bu ilanı paylaş

Emre Efe bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 1. ilyas duman
  merhaba
  tüm tehlikeli atık ve tehlikesiz atık geri kazanım bertaraf işlemleri için lisanslara sahibiz. sizlerle çalışmak isteriz.teşekkürler 05356487041
  0212 6873162 çev.müh. ilyas duman