Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zen Çevre Ve Iş Güvenliği Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.

Ortalama Üye Değerlendirisi:
2.57143/5,
 • Bu süre içerisinde güçlü çözüm ortakları ve mühendis kadrosuyla her sektörde deneyim kazanarak kaliteli hizmet verme deneyimini kazanmıştır. Çevre Kanunu ve buna bağlı yönetmeliklerin uygulanması, Atık Yönetimi, Biliçlendirme Eğitimleri, İzin ve Ruhsatların Alınması, Atıksu Arıtma Tesisi Yapımı ve işletimi, Mühendislik Hizmetleri konusunda firmaların hizmetindeyiz. Gelişmeleri sitemizden takip edebilir, sorularınızı sorabilir hatta web üzerinden teklif alabilirsiniz. Büyüyen ailemize katılmakta, güvenilir hizmet almakta geç kalmayın.

  Avrupa Birliği`ne uyum süreci paralelinde Türkiye`de Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği bilinci giderek önem kazanmakta çevrenin ve çalışanın korunması için işletmelerin yükümlülükleri artmaktadır. Son zamanlarda kesilen cezalar ise oldukça fazla miktardadır.

  İlgili bakanlıklar; işletmelerin bu sorumluluklarını yerine getirme şartlarını yönetmeliklerle düzenlemiş, bünyesinde personel çalıştırmaya ya da danışmanlık hizmeti almaya yöneltmiştir.

  Zen Çevre ve İş Güvenliği Danışmanlık;

  Çevre Bakanlığı`ndan 'Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik' kapsamında ÇDYB-5373 nolu belge ile yetkilendirilerek çevre danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. 3 yılını dolduran firmamız, müşteri portföyünü giderek artıran, her sektöre hitap edebilen, her geçen gün profesyonelce hareket etmeye çalışan, her geçen gün kendini yenileyen bir firma haline gelmiştir.

  06.05.2014 tarihinde değişiklik yapılan 'Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik' şartlarını sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

  Vizyonumuz
  Sürdürülebilir çevre ve iş sağlığı ve güvenliği anlayışının yerleşmesine ve gelişmesine katkı sağlamaktır.

  Misyonumuz
  Etkin, verimli ve sürekli kendini yenileyen danışmanlık hizmeti sunmaktır.
 • Sektörel Referanslar

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Proje Bazlı Referanslar
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]

Bu ilanı paylaş

Yeni Kullanıcı İncelemeleri

 1. NAZLI NUR ZAN
  5/5,
  "ÇEVRE İZİN VE LİSANS"
  Firmaların çevre konularında almaları gereken izin ve lisanslar için bilgili ve yeterli kadrosuyla hizmettedir. Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş ve izin konularında firma adına çalışmalar yapan firmadır.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.