Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

03.08.2012 itibari ile çevre görevlisi sayısı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Allah daha çok versin diyemeyeceğim.

Selçuk Küçük bunu beğendi.
  3. morna

morna CMNet Üyesi

böyle yayınlandığını bilmiyordum :D

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Sürecin başından beri çevre görevlisi listesi yayınlanmaktadır. ;)

5. Eda Altınay Tekin

Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

Kaç tanesi Çevre Mühendisi acaba ? :)

Murat Erdem bunu beğendi.
  6. Melih Coşar

Çevre mühendisi veya değil, bu hızla büyüme gittikçe 100 liraya 50 liraya danışmanlık ücretleri düşecek. Aylık bu bahsettiğim rakamlara "her işi yaparım abi"ci danışmanlar yetişecektir.

7. Eda Altınay Tekin

Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

O durumda şuan zaten :kötü:

8. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Bu kadar karamsar olmayın. 8364 kişi arasından sıyrılmanın yollarını düşünmek lazım.

9. Melih Coşar

O zaman ön görümü değiştirip sorularımı soruyorum:

-İş verenlerinizden kaçının çevre görevlisi belgesi var?
    -İş verenleriniz çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkındaki yönetmeliğine göre tabi oldukları yükümlülüklerin ne kadarını biliyorlar ve/veya yapıyorlar?
    -Çevre görevlisi ile tesis yetkilisi arasındaki farklar biliniyor mu?
    -Çevre görevlisi belgesine sahip arkadaşlarım yönetmelikteki yükümlülüklerini biliyorlar ve ona göre davranıyorlar mı?

Sadece iş olsun sürümden kazanırız politikası ile yürüyen işler batmaya mahkumdur diyorum ve şimdilik sözümü noktalıyorum.

Ademnba, Emine Erdem ve Özge Kılıç bunu beğendi.
  10. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Çevre Görevlisi ne anlamış değilim :))

Makine Mühendislerinin işi için Makine Görevlisi diye bir şey neden yok :) Ya da ne bileyim Tekstil Görevlisi, Tıp görevlisi, İnşaat Görevlisi ... Şaka gibi gerçekten ...

Murat Erdem ve Özge Kılıç bunu beğendi.
  11. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

bu liste sadece 2012 görüyorum diger yıllar yokmu acaba

12. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. :)

13. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Eda Hanım isterseniz siz de İmzanızın altındaki Çevre Görevlisi ibaresini kaldırın hiç gerek yok bence :)

14. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Sayfaları değiştirilerek (1..2..3......14 sayfa), 2010-2011-2012 yılları için istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. :)

15. Tolga Kelesli

Tolga Kelesli CMNet Üyesi

çevre görevlisi belgesi çok önemli midir ? çevre görevlisi belgesi ile ne iş yapılır ? çevre görevlisi belgesiz çevre mühendisi olmamalı mıdır ?
    bir x mühendisi çevre görevlisi belgesi ile bizim yapabileceğimiz işlerin yüzde kaçını yapabililir ?
    bir öğrenci olarak bunları merak ediyorum , cevaplayabilir misiniz ?

16. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Firmalara çevre izni alacak kişilerde bu belge olması gerekiyor aksi taktirde bu izinleri almak için yetkisi olmuyor. Bu işlerle uğraşmayacaksanız hiçbir önemi yok bu belgenin. Bir x mühendisi çevre görevlisi belgesi sahibi ise sizin yapacağınız işlerin hepsini yapabilir.

17. Tolga Kelesli

nasıl yani çevre görevlisi belgesi çevre mühendisliği diploması yerine mi geçiyor ? bizim yapacağımız işlerin hepsini yapabilir derken sadece çevre izni almakla ilgili aşamalardan mı bahsediyorsunuz yoksa alt yapı dır hava kirliliği modellemedir falan bunların hepsini mi yapabilir ?

18. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sadece çevre izinleri kapsamında yapabilir. Diğer alanlar bize özel. Çevre görevlisi çevre mühendisi değilse hava kalitesi modelleme yapabilir demiyorum.

19. Tolga Kelesli

teşekkür ederim

20. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

peki bu listede bazıları kırmızı renkli bi anlamı varmı acaba

Temel Atik bunu beğendi.
03.08.2012 itibari ile çevre görevlisi sayısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 12 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak olan çevre görevlisi sınav

12 MAYIS 2012 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 27 NİSAN 2012 12 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak olan Çevre Görevlisi Sınavına girecek adaylar sınav başvurularını 27 Nisan 2012 tarihine kadar http://www.meb.gov.tr internet adresinden elektronik ortamda yapacaklardır. Başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.
  2. Mayıs 2012 Çevre Görevlisi Sınavı Başvurusu Hk.

Mayıs 2012 sınavına girdiniz ve kazandınız yapmanız gereken işlemler şunlardır; 1-) Başvurusunu e-izin portalınızda da yapmalısınız, (sınavda başarılı olsanız da bu kaydın e-izin portalı üzerinden işlem görebilmesi için sınav başvurusu yapmalısınız.) 2-) Bilgilerinizi kontrol edin kişi bilgilerinizde kimlik bilgilerini eksiksiz doldurun ve eğitim bilgileri sayfasında diplomanızı dijital...
  3. Çevre görevlisi 2012 sınavı

Merhaba mayıs 2012 de çevre görevlisi sınavı yapıldı. Bu yıl içinde tekrar olacak mı sınav ben arastırdım fakat bulamadım. Şimdiden tesekkur ederım.
  4. TÜÇEV (Antalya- Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Hk.

[FONT=Georgia]Arkadaşlar Merhaba; [FONT=Georgia]"TÜÇEV" eğitim programındaki izlenimlerimi ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yaklaşık 150 kişilik katılımcı sayısı ile uygulamalı olarak eğitim verdim. Eğitimlerim 2 gün sürdü. Katılımcılara hem test ortamında hemde gerçek kayıtlar üzerinde uygulamalı olarak detaylı şekilde eğitim verdim. Adım adım Çevre Bilgi Sistemi ve e-çevre...
  5. Çevre görevlisi sayısı

merhabalar; sistemimizde sorun var. ben danışmanlık firmasında işe yeni başladım. benden önceki 3 kişiden birinin çıkışı verildi. şu an sistem 10 gün uyarısı veriyor. bu süre zarfında beni ekleyemezlerse ne oluyor? bilginiz var mı?. sistemde sorun var beni yeni çevre görevlisi olarak ekleyemiyorlar... şimdiden teşekkürler