Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

07.02.08 kodlu dip tortusu tehlikeli atığı (stiren+etilbenzen) kirliliği hakkında bilgisi olan ?

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Armağan Salabaş Çilek tarafından paylaşıldı.

 1. 07.02.08 tehlikeli atık koduna sahip polistren üretiminden kaynaklanan stiren ve etilbenzen karışımı dip tortusu atığı açık alanda kendi kendine polimerize olmuş ise ve bu atıklar bir su deposu yakınında atılmış olarak bulunmuş ise toprakta oluşturduğu kirlilik sizce ne durumdadır. Elimde herhangi bir görüntü yok maalesef, sadece kirlenen toprağında tehlikeli atık olarak bertaraf edildiğini biliyorum. Karışım kendi kendine polimerize olduğu için macun kıvamında olduğu bilgisi var... Sizce polimerize olmuş ise bu karışım Polistren olarak mı değerlendirilmelidir?
   
07.02.08 kodlu dip tortusu tehlikeli atığı (stiren+etilbenzen) kirliliği hakkında bilgisi olan ? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan

  Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımınızı Bekliyorum.Organize Sanayi Bölgesine Arıtma Tesisi Kurcaz.
 2. Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

  Rendering tesisi teknolojisi hakkında bilgisi olan varmı ?
 3. Lpg istasyonlarında sorumlu müdürlük hakkında bilgisi olanlar?

  sorumlu mudürlük için çmo'dan nasıl bir eğitim, kaç gün sürüyor, nası çalışma şekli var konuyla ilgili çalışan varsa yardımcı olabilir mi??
 4. Kanalizasyon projesi çizeceğim. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

  merhaba arkadaşlar, işyerimde çalıştığım bölgede dağınık halde bulunan bikaç binanın kanalizasyon sistemini toparlayıp tek yerden belediyenin kanalizasyon sistemine deşarj etmem için kanalizasyon projesi hazırlamak istiyorum. üniversitede bununla ilgili eğitim almıştık ancak çalışma hayatında uygulama yapmayınca nasıl yapılacağını unuttuk. arazinin kotları elimde mevcut. nelere dikkat etmem...
 5. Sbr hakkında bilgisi verebilecek olan?

  proje hazırlıyorum yardımcı olabilecek olan var mı?