• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

1.sınıf çevre müh. öğrencisine tavsiyeler ??

Yasin Toplu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
TEKFEN İNŞAAT VE TESİSAT A.Ş.
1.sınıf çevre mühendisine öğrencisine verebileceğiniz tavsiyeler öneriler ??

Yasin Merhaba, öncelikle başarılar dilerim.

Vaktin olursa okuyabilirsin*; benim hayatımda Çevre Mühendisliği biraz böyle ilerledi. Fakat çevremde çok harikulade işler yapan ÇM arkadaşlarım var ki onları da azimleri ve sabırları konusunda her zaman takdir etmişimdir.

*
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bir de İngilizce konusunda tavsiyeler gördüm, kesinlikle katılıyorum. Bu konuda ciddi sorunlar var. Önemli olan ingilizce değil, önemli olan diğer insanlarla iletişim kurabilmek ve bu yeteneğini geliştirmenin yolu şimdilik ingilizce'den geçiyor yarın Almanca, Çince, Japonca da olabilir bu. Vaktin varken buna zaman ayır, fayda/maliyet analizinde kesinlikle kârlı çıkarsın.