Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1. sınıf düzenli depolama tesisi

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Murat Er tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Er

  Murat Er CMNet Üyesi

  Arkadaşlar 1. sınıf düzenli depolama tesisi hangi illerde var bilen var mı?
   
 2. Kağan

  Kağan CMNet Üyesi

  Kocaeli- İzaydaş
  İstanbul- İstaç
  (petkim?)
  benim bildiklerim.
   
 3. Murat Er

  Murat Er CMNet Üyesi

  Çok teşekkürler. Bende 2 tane diye biliyordum :harika:
   
1. sınıf düzenli depolama tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Düzenli Depolama Tesisi Tasarımı

  Arkadaşlar düzenli depolama tesisi tasarımı ile ilgili bir sunum hazırlıyorum. Elinde bu konu ile ilgili görsel bilgiler olan varsa ve paylaşırsa cok sevinirim. İyi çalışmalar.
 2. Düzenli Depolama Tesisi İnşaası

  Merhaba Arkdaşlar Cevher zenginleştirme tesisleri için 3. sınıf düzenli depolama tesisi inşaatı yaptıran var mı? Bu tesisleri yapan bildiğiniz firma var mı?
 3. Düzenli Depolama Tesisi

  Arkadaşlar düzenli depolama tesisi inşaat aşamasından sonra alınacak izinler hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
 4. 3. sınıf düzenli depolama sahası için sözleşme

  merhaba arkadaşlar, işletmemize ait maden ocağı sahasında kullanılmayan bir bölgede özel bir firma inert proses atıklarını depolamak istemektedir. bu bölgede fizibilite çalışmaları yapılmıştır. firma tüm masrafları kendi karşılamak istemektedir. söz konusu alanı kendilerine 20 yıllığına kirlayacğız firma 3. sınıf düzenli depolama sahası kuracak gerekli tüm izinleri belgeleri alacak ve kendisi...
 5. 2.sınıf düzenli depolama tesisi

  Arkadaşlar merhaba Ben Niğde-Aksarayda çalışıyorum, bizim çok fazla sondaj çamurumuz mevcut, organik ve inorganik açıdan tehlikesiz, sadece ekotoksik özelliği vardır, ve bunun 2.sınıf düzenli depolama tesisine gitmesini düşünüyoruz, Aksaray iline yakın herhangi bir şehirden 2.sınıf düzenli depolama tesisini bilen kimse varmı, haberdar ederseniz çok sevinirim. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.