Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

10.000 üyeyi geçtik

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sahaya turu yapayım dedim geldiğimde 10000 üyeyi geçtiğimizi gördüm. Herkese desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdi sıradaki hedefimiz 15000 üye olsun :) Tabi bunun için herkesin tanıdığı kişileri sistemimize dahil etmesi gerekiyor. Haydi herkes bir meslektaş kazandırsın sitemize.

2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Ne kadar çok üye o kadar çok bilgi :harika:

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Nice 10.000 lere inşallah.Böyle güzel bir site en güzel şeyleri hak ediyor.

4. kaliteegitimleri.com

kaliteegitimleri.com CMNet Üyesi

Fatih bey, kaliteegitimleri.com ailesi olarak sizi ve cevremuhendisleri.net üyelerini kutlarız.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

6. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

10000 üye güzel bir rakam ama dürüst konuşmak gerekirse online üye sayısını uygun saatlerde bile iki hanelilerde görmek üzücü. Bu durum için nasıl çalışmalar yapılabilir bilmiyorum ama bir şeyler yapılması gerektiğine inanıyorum.

7. Fatih Özcan

Anlık online üyeler dediğiniz gibi Kadir bey. Günlük 3-4 K tekil ziyaretçimiz var. ben online sayısının artmasından değilde kaliteli paylaşımcı sayısının artmasından yanayım.İşte asıl zor olan bu maalesef.

8. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Bence bu site meslektaşlarımıza bilgi ve iletişim desteği yanında büyük bir iş portalı olmaya aday bir proje. Fatih Bey'in bahsettiği gibi; sadece web gezinme kriterleri değil değer ifade eden paylaşımlar burayı farklı kılacak olan kanımca.
    Mesleğimizi yaşarken karşılaştığımız durumları (sorunlar, çözüm önerileri, tecrübenin aktarımı bir nebze) paylaşmak çok önemli kavramlar.

Ayrıca Fatih Bey zorlukları aşmak adına bizlerden yardım isteyebilirsiniz elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Değerini bilirsek bizlere çok güzel ufuklar açacak işler çıkar buradan.
    Nice 10.000 üyelere cevremuhendisleri.net yolumuz açık olsun...

9. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

Kaliteli paylaşımcı konusun kesinlikle haklısınız. Benim dikkat çekmek istediğim husus tek günlük üyelikler bir süre sonra prestij zedeleyici olabilir. Böyle bir site için bunu hiçbirimiz istemeyiz.

10. Fatih Özcan

Kadir ÜNAL Pasif üyelikler database de durmaktan başka birşey yapmıyor. Biz kazanabildiğimizi kazanacağız. ve doğru bildiğimiz yolda devam edeceğiz.

selcuk_kucuk sizler faydalı olacak dediğiniz her bilgiyi sitemize taşıyın gelen yardım taleplerine biliyorsanız cevap verin yeterli şimdilik. İleride gerçek hayata dökeceğimiz aktivitelerde emin olun hepinize ulaşacağım.

11. Adnan Özhan

Adnan Özhan CMNet Üyesi

10000 üye hayırlı olsun .Bu sayı bir güç paylaşımı oluşturması gerekir.İş ilanları kısmının kapalı olması üzücü,özellikle yeni mezun arkadaşlar için bir pencere oluyordu.Fatih bey bunu bir şekilde aşalım,gerekirse forumlarda bireysel iş ilanlarını paylaşalım,iş arayanlarda buralarda kendini ifade etsin.
    Ben 19 mayıs 2013 de 20000 üye diyorum.Hadi hayırlı olsun

12. Seylan Aygün

Seylan Aygün CMNet Üyesi

Herkese merhaba,

Biraz önce üyelik tarihime baktım. 2 Mart 2010'da üye olmuşum bu siteye ama ilk mesajımı biraz önce yazmışım, utandım kendimden o yüzden :utan: Bundan sonra inşallah daha aktif olacağım ;)Nice 10.000 üyelere, tebrik ederim..

iyi çalışmalar..

13. Fatih Özcan

Adnan bey,
    iş ilanlarının paylaşılmasını engellemek bizide ciddi olarak üzen bir durum oldu fakat yasalara karşı gelmemiz söz konusu olamaz. İzin sürecini inceliyoruz fakat bunda da yüksek teminatlar gerekiyor. Bu nedenle şimdilik durum çözümsüz kaldı maalesef. Linkedin, Facebook yada Google Grubumuz bu amaçla kullanılabilir şimdilik.