• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

12-22 haziran 2017 çevre görevlisi belgesi yenileme işlemleri

Ebru Gültekin

Kayıtlı Kullanıcı
12_22 Haziran 2017 tarihleri arasındaki çevre görevlisi belge uenileme işlemlerine başlayacağım.Ama yapılacaklatıokuduğumda birşey anlamadım.Yapılacak işlemleri baştan tek tek anlatırdanız çok sevinicem arkadaşlar.İlk başvuruyu hangi siteden yapıcaz_ eğitim videoları nereye gelicek nereden açıcaz_ Parayı hangi aşamada yatırıcaz gibi konuları da açıklık getirirseniz çoooook sevinirim.Şimdiden zaman ayıran arkadaşlara çok teşekkür ederim

aynen bende bendeee. öncelikle galiba gidip parayı yatıracağız. Parayı halk bankası hesab no falan vermemişler onlar bilirler değilmi? Sonra ne yapıyoruzzz?
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bu adrese şimdiden giriş yapıyorum hatalı mail şifre vs. diyor:S

Bakanligin sayfasindan da alinabiliyormus referans alma sayfasi var ama alinamiyor ben denedim olmadi

Diploma ve dekontu tarayicadan mi gecirmek gerekiyor sisteme yuklemek icin yoksa telefondan fotografini ceksek olur mu

Bu adresten mi alabiliyoruz referans numarasini

.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü
Başvuru Numarası

Bireysel Başvuru

TC Kimlik No*
Cep Telefonu
Başvuru numarasının cep telefonunuza gelme

Ama alinmiyor

Çevreve Şehircilik İl Müdürlüğünün Döner Sermaye Bölümünü arayın.Telefonla referans numarası veriyorlar.Cep telefonuna mesaj olarak geliyor.Bundan sonra parayı yatırıcaz ve başvıru yapmamız gereken site uzaktaneğitimcsb.gov.tr mi hangisi yatdımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.Tabi bundan sonraki aşamaları da anlatırsanız çok yardımcı olucaksınız

Biraz önce çevre bakanlığının sitesinden okudum.uzaktaneğitimcsb.gov.tr adresinden kaydol butonuna basarak bilgilerinizi girdikten sonra sistem referans numarası vericekmiş.Bu numarayla Halkbanka ödeme yaptığımızda alıcağımız dekontu ayrıca bizim sisteme yükleme yapmamız gerekmiyormuş.Otomatik yükleniyormuş.Benim kafam karıştı.Döner Sermayelerden alınmıyormuydu referans numarası.Aciiil yardımcı olun arkadaşlar

Bu bilgi nerede yaziyor .goremedim.ben bakanlik sayfasinda

Suan sisteme kayit yaptim ama dediginiz gibi referans numarasi falan vermedi@ebru gultekin.

Yaziyi suan okudum evet ilk kayit yapilip sistem verecekmis referans numarasini daha sonra bununla para yatirilacakmis tekrar dekontu yuklemeyecekmisiz sisteme...ben kaydoldum uzaktan egitim sistemine ama referans numarasi vermediler ..diplomayi falan yukledikten sonra mi verecekler acaba ..yapan arkadaslar yardimci olur musunuz!!!!

Bakanlığın internet sitesinde, hem yeni yapılacak olan eğitimin başvuru duyurusu hem de yapılan/geçmiş eğitimin başvuru duyurusu var. Yeni başvuru için yapılan işlemler bir öncekinden farklı, eğitim başvuru tarihi güncel olan duyuruyu dikkate almanız gerekiyor.

Ekli dosyalar

• (yeni)haberler169031.docx
    17.5 KB · Görüntüleme: 29
  • (eski)haberler157945.pdf
    539.5 KB · Görüntüleme: 9
Cevre gorevlisi vize yenileme basvurusunda bakanligin egitim portalina kaydoldum.referans numarasini alabilmem icin egitim portalinda egitime basvur 》2017 vize yenileme basvur》diploma bilgileri sisteme yukle ibaresi var .bu sekilde bilgileri doldurdugumda sistem otomatik olarak referans numarasini verecek mi .numarayla birlikte bankaya para mi yatiracagiz...vize yenileme uzaktan egitim.islemleri bu sekilde mi olacak ? Arkadaslar

►“Çevre Görevlisi Vize Uzaktan Eğitim Ücreti” 150 TL olup, adaylar Eğitim Ücretini, önce
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden (yani online uzaktan eğitim portalından) “kaydol” butonuna tıklayarak kayıt yaptırıp bilgilerini yükledikten sonra sistemin vereceği referans numarası ile Türkiye Halk Bankası A.Ş.’ de açılan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hesabına yatıracaklardır. Ödenen ücreti Halk bankasından otomatik olarak sisteme yükleyecektir. Sisteme dekont yüklenmeyecektir.

arkadaşlar ne yapacağım, ben başka adresten referans numarası aldım

ve parayı yatırdım :(

öğleden sonra bankaya gideceğim ama açıkçası umudum yok :( gitti paracığım :)

ohh beee halloldu..
ÇEVRE GÖREVLİSİ VİZE YENİLEME EĞİTİMİ | Ödeme Yapıldı | Başvuru Onaylandı diyor. şimdi ne yapacağız???

Arkadaşlar dün para yattı başvurunuz onaylanmıştır diye mail geldi.Eğitim tarihiniz mail olarak gelecektir diye mail geldi.Dün yatırmıştım ama hala eğitim tarihi için mail gelmedi.Normal mi acaba.Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Uzaktan eğitim sitesine girin ve kayıt yaptırın. Daha sonra eğitime kayıt yapın seçeneğine tıklayın ve diplomanizi yukleyin, mezun olunan üniversite ve bölümü seçin ve onayladiktan sonra çıkan referans numarasıyla parayı halk bankasina yatirin. Dekontu banka sisteme otomatik olarak yükleniyor. Eğitim kayıtları tamamlandiktan sonra egitim tarihleri mail ile bilgilendiriliyor.