Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

13.12.2012 perşembe günü saat:19.30 istanbul çmo toplantısına kimler katılak?

Konu, 'ÇMO Duyurular' kısmında Tuğba Gök tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Gök

Tuğba Gök CMNet Üyesi

Arkadaşlar toplantı yarın.Gündem belli.Kimler katılıyor?

Melih Coşar ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

katılıyorum. salonun da dolacağını düşünüyorum.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bende orada olacağım.

4. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Bi terslik olmaz ise bende oradayım. Katılımcı arkadaşlara şimdiden ilgileri için teşekkür ediyorum.

5. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

6. Canan Mete

Canan Mete CMNet Üyesi

Çevre görevlisi değilim ama Çevre mühendisi diplomasına sahip herkesin katılması gerektiğini düşünüyorum.

13.12.2012 perşembe günü saat:19.30 istanbul çmo toplantısına kimler katılak? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbul-Uludağ 2 saat olacak

BURSA’nın simgesi haline gelen teleferik yenileniyor. Oteller bölgesine kadar ulaşacak olan yeni teleferik projesinin startı, bugün düzenlenen tören ile verildi. Dünyanın en uzun hatlı telefeferiği olma özelliğini taşıyan yeni proje hizmete girince, İstanbul ile Uludağ oteller bölgesinin arası 2 saatin altına düşürülmüş olacak. Bursa’da 1963 yılında hizmete giren ve şehrin simgesi olan 4...
  2. İSAF Fuarı- 20-23 Eylül 2012, İstanbul

20-23 Eylül tarihlerinde 16. kez düzenlenecek olan ISAF Fuarı, 2012 yılında ISAF SECURITY (16. Uluslararası Güvenlik Sistemleri, Hizmetleri ve Rfid Fuarı) ISAF FIRE (16. Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı) ISAF SAFETY&HEALTH (1. İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı) ISAF IT SECURITY (1. Bilgi, Data ve Network Güvenliği Fuarı) ISAF SMART HOUSES (1. Akıllı Binalar ve Bina...
  3. Rew istanbul 2012 seminer sunumları

Ekte bütün sunumlara ulaşabilirsiniz... 07 Haziran 2012 Perşembe Karadeniz Salonu T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Saat Sunum Başlığı Konuşmacı 13:30 – 14:00 Kentsel Atıksu Yönetimi ve Atıksu Arıtma Tesisi Enerji Teşviki Selçuk Bozkurt (Şube Müdür V.) Buğçe Doğançimentepe (Uzman) 14:00-14:30 Soru-Cevap 14:30 - 15:00 Evsel ve Kentsel Arıtma Çamurlarının...