Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[15/03/2014] ÇMO GENEL KURUL SEÇİMİ

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Doğan Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Doğan Şahin

Doğan Şahin Misafir

Eki Görüntüle 11124

bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz

DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ olarak bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz

SEN DE GEL EKSİK KALMAYALIM
    sen yoksan BİR EKSİĞİZ

BİZİ EKSİK BIRAKMA "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

mesleğine sahip çık bizi eksik bırakma
    "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

söz de senin karar da mesleğin için odana sahip çık
    "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

"görevli" apartmanda olur "çevre görevlisi" değil "çevre mühendisi" olmak için katıl bize
    "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

ne sol yanımsın ne sağ yanım sen meslektaşımsın
    "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

siyasetin peşine düşen değil mesleğinin ve meslektaşının derdinin peşine düşen bir oda için bizi eksik bırakma
    "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

gelin bir olalım güçlü olalım
    bizi eksik bırakma
    "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

Eksik kalmayalım
    "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ"

seçime 2 gün kaldı
    SEN YOKSAN BİR EKİSİĞİZ

çevre mühendislerinin sınavla "apartman görevlisi" der gibi "çevre görevlisi" olmaması için,
    diğer mesleklerdeki boşta ne kadar işsiz varsa "çevre görevlisi" adı altında çevre mühendislerinin iş alanını gasb etmemesi için,
    mesleğimizi icra etmek için diplomamızın yeterli görülmeyip hiç bir meslekte olmayan sınav saçmalığına son vermek için,
    bütün bu haklarımızın gasbına ses çıkarmayan bir oda olmamak için
    BİZİ EKSİK BIRAKMA
    SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ
    Demokrat Çevre Mühendisleri

çevre mühendislerinin sınavla "apartman görevlisi" der gibi "çevre görevlisi" olmaması için,
    diğer mesleklerdeki boşta ne kadar işsiz varsa "çevre görevlisi" adı altında çevre mühendislerinin iş alanını gasb etmemesi için,
    mesleğimizi icra etmek için diplomamızın yeterli görülmeyip hiç bir meslekte olmayan sınav saçmalığına son vermek için,
    bütün bu haklarımızın gasbına ses çıkarmayan bir oda olmamak için
    BİZİ EKSİK BIRAKMA
    SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ
    Demokrat Çevre Mühendisleri

sen de katıl
    SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

genç Çevre Mühendisleri kazandı sanırım, internetten takip ettiğim kadarıyla..

4. Doğan Şahin

Doğan Şahin Misafir

sonuç: biz seçilemedik, seçilememiş olmamız keybetmemiz demek değil

5. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

seçilen arkadaşlar da burada kendileri tanıtarak aktif olsalar, seviniriz hani..

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.
  6. Doğan Şahin

Doğan Şahin Misafir

daha önce bir aktivitelerini göremediğimiz gibi yine göremeyeceğiz maalesef

7. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Dün gerçekleştirilen Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Delege seçimi sonuçları aşağıdaki gibidir.
    GençÇevreMühendileri: 290 oy
    DemokratÇevreMühendisleri: 102 oy

Seçimde oy çoğunluğunu sağlayarak tekrar yönetim kuruluna seçilen GençÇevreMühendisleri'ni kutlar ve oy vermek için Türkiye'nin dört bir yanında Ankara'ya giden delege arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

ÇMNET'in odamız tarafından takip edildiğini ve oda yönetiminde olan veya yönetimdeki kişilerle iletişimde olan pekçok kişinin de üyemiz olduğunu biliyorum, bu sebeple bu platformda dile getirilenlerin kesinlikle dikkate alınacağını umuyorum.

[15/03/2014] ÇMO GENEL KURUL SEÇİMİ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre yönetimi genel müdürü ve çed ve planlama genel müdürü ile görüşmeler

ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ VE ÇED VE PLANLAMA GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER 28.10.2009 tarihinde Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Prof.Dr.Lütfi AKÇA ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç KARAKAYA bir görüşme gerçekleştirmiş tir. 21.11.2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ile çevre mühendislerinin çevre görevlisi ve koordinatör tanımlarıyla ile ilgili...
  2. İSG Kurul Prosedürü

Kaynak:Özlem ÖZKILIÇ
  3. mahalli çevre kurul kararı

arkadaşlar merhabalar kömür yakıtı kullanılan bir ham yağ üretim tesisim var tesiste yakılan kömürlerle ilgili mahalli çevre kurul kararı mı almamız gerekiyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  4. 4-5 mart 2014 smagua 2014 21. uluslararası su ve sulama fuarı ve 11. çevre fuarı

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize edilecek olan SMAGUA 2014 Uluslararası Su ve Sulama fuarı su teknolojileri, ekipmanları ve sistemleri hakkında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen profesyonelleri bir araya getirecektir. Ayrıntılar linkte: http://www.iems.es/detalleFeria.aspx?idFeria=41
  5. 24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin ! GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT) “Başarı – Motivasyon – Performans Semineri” LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim ü 1000 Adet Soru Çözümü ü Sınava...