Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

15 günlük staj acil

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında ibrahim yavuz tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim yavuz

ibrahim yavuz CMNet Üyesi

ara tatil döneminde staj yapmak istiyorum istanbulda yapabileceğim bi yer var mı belediyeler almıyor...

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bizim okulda en az staj 20 gün yapılıyordu. o sebepten ara tatilde staj kabul ettirebilen vaki değildir.

3. ibrahim yavuz

onu ögrendim yapabiliyormuşuz ama staj yeri bulmak zor..

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ne stajı yapmak istiyorsunuz ? Ona göre yerler önerelim birinden biri olur elbet..

5. ibrahim yavuz

fark etmez işletmede olur lab. da olur hiç yapmadım daha...

6. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Özel lablar, özel arıtma tesisleri, çok sayıda var. ayrıca tanıdığın kimse varsa tüm belediyelerin kapısı açılır. İski 'de şansını denedin mi mesela?

Seda Güney bunu beğendi.
  7. ibrahim yavuz

denedimde almıyorlar yazın anca ...

15 günlük staj acil konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı

hazırlanmış bir acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı ve acil durum ekipman listesi örneğidir arkadaşlar.
  3. Sevgili Günlük...

Bugünlerde hayat sanırım bana küçük oyunlar hazırlıyorsun benim bunlara düşmeye niyetim yok..Ama hiç de gücüm yok senin oyunlarını çözmeye öğrendiğim çözümler çaresiz kalıyor, küçük bir çocuğun elinden alır gibi çekip almaya çalışıyorsun mutluluğumu tırnaklarımdan akan kan yada bağırarak ağlamam hiç umrunda bile değil.Alıştığım makamlar yerle bir oluyor tek tek, yeniden yalnız yitirmiş olmak...
  4. ibb laboratuvar yenibosna staj yapanlar acil

yenibosnada ibb laboratuvarında staj yapan var mı??staj defteri lazım acil!!!!!!!
  5. Acil staj

Arkadaşlar bana danışmanlık firmasında stajını yapmış bir arkadaşın defter örneği lazım olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Gerçekten çok acil! anlaşılan yardımcı olabilecek kimse yok