Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

18/08/2013 ankara buluşması mekan anketi

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

?

Buluşma mekanı olarak hangi mekanı tercih edersiniz?

Anketin kapanma tarihi 14 Ağustos 2013.
  1. Aylak Madam

100,0%
  2. 3E

oy sayısı 0
    0,0%
  3. R-Public

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Benzin

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Diğer

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar malumunuz buluşma günü gittikçe yaklaşıyor ve buluşma mekanı seçmemiz gerekmektedir. Ben aklıma gelen 4 adet mekanı yazdım. Başka bir arkadaşın aklına güzel bulduğu mekan gelir diye de bir tane "diğer" seçeneği ekledim. Oylama sonucuna göre 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptıracağım.

Haydi pamuk parmaklar klavyeye ;)

İbrahim Güçlü bunu beğendi.
18/08/2013 ankara buluşması mekan anketi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. [18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar, buluşmanın İzmir etkinliği ile çakışmaması için buluşma tarihini 18 Ağustos'a almış bulunmaktayım. Yer : Aylak Madam (Batıkentten metro'ya binin, son durak Kızılayda inin. Yüksel Caddesi çıkışından çıkın Aba Piknik'ten sola dönün. Karşılıklı Dost Kitabevi ve Dost CD dükkanlarını göreceksiniz. İşte ben de Dost CD'nin önünde CMNET kağıdı ile bekliyor olacağım) iletşim : Melih Türkay...
  2. Isag 19 - 22 eylül 2013 tarihlerinde isaf-safety and health 2013 iş güvenliği ve iş sağlığı fuarında

İSAG ( İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği ) 19 Eylül - 22 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISAF-Safety and Health 2013-İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarına Türkiye'nin en Büyük İş Sağlığı ve Güvenliği Bilim Topluluğu olarak katılımda bulunacağız. İSAG olarak Türkiye yaşanan iş kazalarına ve meslek hastalıklarına dur demek için bir araya gelen İş Sağlığı ve Güvenliği...
  3. Iç mekan kutuları hkk.

Arkadaşlar mrb, Ofislere iç mekan kutuları koymak istiyorum. Bunları nereden temin edebilirim? Tşkr.
  4. Çmo ankara'da 26.11.2013 tarihinde yapılan toplantı hakkında değerlendirme

Arkadaşlar, Hepinizin bildiği üzere 26.11.2013 tarihinde Çevre Mühendisleri Odası, Ankara Şube'de Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik (21.11.2013 tarih ve 28828 sayılı Resmi Gazete) hakkında bir toplantı düzenlenmiştir (toplantıya ilişkin detaylar ÇMO Ankara Şube web sayfasında yer almaktadır). Bu toplantıya toplamda 100 küsür kişi ile...
  5. [07/12/2013] "genç" çevre mühendisleri 07.12.2013 cumartesi istanbul'da bir araya...

Çağrımız Mesleğimize, Çağrımız Odamıza, Çağrımız İSTANBUL’a… 2010 yılından beri Odamızın birçok organında çalışma yapmış olan “genç” Çevre Mühendisleri olarak Mesleğimize, Odamıza, Ülkemize sahip çıkmak üzere İstanbul’da bir araya geliyoruz. Hızla büyüyen şehirlerimiz çevre sorunlarını geçmişten bugüne beraberinde taşımaktadır. Sanayileşen şehirlerimiz ile çevre sorunlarının çözümünde bilim...