Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

18 mayıs 2013 işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınav kontrol listesi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

1. sınava girecek arkadaşlar bilgilerinizin doğruluğunu burdan kontrol edebilirsiniz. İyi Çalışmalar.
    http://www.isgkatip.com/sinavkontrol.php

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

çok teşekkürler yasemin hanım

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

4. Meltem Mermeroluk

Meltem Mermeroluk CMNet Üyesi

orada gösterilen grup no ne anlama geliyor arkadaşlar???

5. C sınıfları 2 grup oluyor.

6. Meltem Mermeroluk

Meltem Mermeroluk CMNet Üyesi

teşekkür ederim....

7. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

8. M. Hayri Cüneydi

9. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Rica ederim Hayri Bey.. Ben de yarın diye biliyordum, normalde 10 Mayıs'da açıklanacağı söylenmişti. Tesadüfen gördüm ben de ve tabii ki hemen paylaştım.. ;)

10. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

11. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

İnönü Anadolu Lisesi - Altındağ (Merkez)

12. M. Hayri Cüneydi

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Altındağ

18 mayıs 2013 işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınav kontrol listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitim programlarına yapılacak başvurular

Arkadaşlar; Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim Merkezi (www.casgem.gov.tr) tarafından internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre; Bilindiği üzere“İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ İLE ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK” 15.08.2009 Tarih ve 27320 Sayı ile Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Programlarıyla ilgili olarak...
  2. 2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı duyurusu

2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı, 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacaktır. 1- Söz konusu sınavla ilgili uygulama duyurusu, 01 Nisan 2013 tarihinde kamuoyu ile paylaşılacaktır. 2- Eğitimlerin bitiş tarihi (Örgün eğitim bitiş tarihi) 31 Mart 2013’dir. 3- 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacak “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı”...
  3. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

[FONT=tahoma][COLOR=#466178]Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır. [FONT=tahoma][COLOR=#466178] 1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu, - İkinci sınav için 01...
  4. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı - 23 kasım 2013

SINAVIN ADI Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı SINAV ÜCRETİ Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 28 Ekim-08 Kasım 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya...