Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

19 11 03 atık kodu bertaraf

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Bora Yerlikaya tarafından paylaşıldı.

1. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

19 11 03 kodlu atık su bertaraf eden bildiğiniz firma varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Anel Doğa, Aten Atık ve Süreko bu kod atıkların bertarafına ilişkin lisansa sahip bildiğim firmalardan.
    İyi çalışmalar.

3. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

teşekkür ederim hızır gibi yetsiyorsunuz :)

4. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

19 11 03 atık kodu bertaraf konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atik envanteri için atık kodu belirleme

Atık Envanteri oluşturulması Atık Yönetimi açısından büyük önem taşımaktadır. İnternetten derlediğim ve edindiğim bilgiler doğrultusunda bu konuyu etraflıca değerlendirelim. Öncelikle tesis veya işletmelerde bir atığa karşılık gelen atık kodunun belirlenmesi için [COLOR=DarkRed]"Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin...
  2. atık akümülatörlerin kırılıp kurşunları alındıktan sonra çıkan plastik dış aksamlarının atık kodu

atık akümülatör geri dönüsüm tesisinde akülerin kurşunları çıkarıldıktan sonra dış plastikleri kırılıp yıkanarak depolanıyor.bu plastiklerin atık kodunu bulamadım ve ne sekilde bertaraf edilecegi veya görüdönüşümü hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim yada bu palstiklerin analizini yapan yerler varsa burda paylasırsanız sevinirim
  3. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
  4. Atık bertaraf firmaları

atık bertaraf firmaları arama motoruna giremiyorum, şifre soruyor, sizlerde de var mı böyle bir sorun.
  5. Tehlikeli atık bertaraf yöntemleri

merhaba arkadaşlar, işletmemiz için atık yönetim planı hazırlıyorum. daha önce elimizde stok olarak bulunan atıklar var. bu atıkların geri kazanım/bertaraf tesislerine gönderilmiş değil. aşağıda kodları verilen atıkların bertaraf/geri kazanım yöntemi ne olabilir? 1. 08 03 17 (Atık tonerler) 2. 20 01 35 (ıskartaya çıkmış elektronik atıklar) 3. 16 06 02 (atık piller) 4. 15 02 02 (kontamine olmuş...