Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2009, 2010 ve 2011 kayıtlı üyelerimiz.

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

1. Eagle

Eagle CMNet Developer

Sitemize 2009 ve 2011 yılları arasında üye olan ama sadece izleyen veya girmeyen üyelerimiz, artık yeniden girip aktif olmaya başladı. Bu durum bizi haliyle de memnun ve mutlu etti. Bu siteyi kullanmak çok kolay. Biz, bu siteyi sizlerin daha rahat etmesi ve daha kolay kullanıp keyif alması için bunu gerçekleştirdik. Tek bir tıkla her şeye ulaşmanız mümkün. Çevre Mühendisleri ve öğrencilerinin yoğun olmasına ihtiyaç duyulan bugünlerde, sizlere tekrar hoş geldiniz diyoruz. Umarız ve dileriz ki, bu katılımlarınız artar.

Saygılarımızla,
    CMNet

2. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

Hoşbulduk, saygılar bizden :)

3. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

Teşekkür eder, Başarılarınızın devamını dileriz :kyfmyrn::kyfmyrn:

4. BurcuA.

BurcuA. CMNet Üyesi

5. Didem Altaş

Didem Altaş CMNet Üyesi

6. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Evet kayıt olalı çok olmuştu ama forumların güncel olması sebebiyle hızlı bir dönüş yaptım iyi ki de yaptım , oldukça faydalı bir site teşekkürler :)

7. Yeşim Aydın

Yeşim Aydın CMNet Üyesi

8. Eagle

Eagle CMNet Developer

Düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz değerli üyelerimiz :)

Bir isteği veya bir önerisi olan varsa yazabilir. İsteyen eleştiri de yazabilir. Biz de elimizden geleni yapmaya çalışırız..

Sümeyye Şener ve Yeşim Aydın bunu beğendi.
  9. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Site sizin arkadaşlar bizim çabamızda enerjimizde bir yere kadar. Sahip çıkarsanız hep beraber devam ederiz çıkmazsanız herkes kendi işine bakar :)

5 yıldır çok şükür desteğinizi esirgemediniz. çok teşekkürler..

10. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Emeği geçen bütün arkadasların ellerine sağlık, gercekten cok faydası oldu benim için ...:hhhhhh:

Yeşim Aydın bunu beğendi.
  11. Sümeyye Şener

Sümeyye Şener CMNet Üyesi

verdiğiniz emeği görünce biz daha çok mutlu oluyoruz teşekkürler

Göksel Kurtuluş ve Yeşim Aydın bunu beğendi.
  12. Merve Evrim

Merve Evrim CMNet Üyesi

13. Şule Pekbak

Şule Pekbak CMNet Üyesi

14. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

bunlardan biride benim 2009 da üye oldum ama aftif olarak kullanmayayeni başladım denilebilir

2009, 2010 ve 2011 kayıtlı üyelerimiz. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SDÜ 2009-2010 Güz Yarıyılı Öğrenci Alımı Sonuçları

SDÜ 2009-2010 Güz Yarıyılı Öğrenci Alımı Sonuçları YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA SONUÇLARI SDÜ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜNE KESİN KAYDINI YAPTIRACAK ÖĞRENCİLERDEN İSTENİLEN EVRAKLAR 1.Kesin kayıt dilekçesi (tıklayın) 2.Başvuru taahhütnamesi (tıklayın) 3.Askerlik müsaade belgesi(ön başvuruda getiremeyenler için) 4.Sekiz (8) adet fotoğraf (Kılık-kıyafet yönetmeliğine uygun olarak...
  2. Turkchem eurasia 2010

Sadece Türkiye'nin değil, Doğu Avrupa ve Ortadoğu'nun en önemli uluslararası kimya fuarı olan TURKCHEM EURASIA Kimya Sanayi Grup Fuarı, 7-10 Ekim 2010 tarihleri arasında 4. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. TURKCHEM, birbirinden farklı onlarca sektörü kapsayan, ülke ekonomimiz içinde çok önemli bir yer tutan "Kimya Sanayi" nde; herhangi bir kimyasal kullanarak üretim yapan...
  3. En Sıcak Yıl = 2010

Amerikan Ulusal İklim Bilgi Merkezi İngilizcesiyle National Climate Data Center'dan alınan bilgilere göre, 1880'den bu yana tutulan veriler içinde 2010 yılı en sıcak yıl oldu. 2000'den bu yana her yıl, kayıtlara en sıcak 15 yıldan biri olarak geçiyor. Ulusal İklim Bilgi Merkezi Bilimsel Daire Başkanı David Eastering, 2010 yılında yeryüzü sıcaklığının, 20.yüzyıl ortalamasından 0.62...
  4. CMO Gazete 3.Sayı (Ekim,Kasım,Aralık 2010 & Ocak,Şubat 2011)

http://www.dosya.tc/filess/jUfYZe/gazetecmo_sayi_03.pdf.html
  5. Babylon pro 9 orijinal kayıtlı lisans edinin

şu sıralara pek fazla yazamıyorum ama bunu yazıyım bazı arkadaşlara yararı olur diye düşündüm. Babylon 8-9 (Kampanya) 1 Y?ll?k Lisans | Yasal ve Lisansl? Program kaynak:Yasal ve Lisansl? Program bu sayfadaki lisans anahtarını ve kullanıcı adını yazarak 1 yıl babylonu ücretsiz kullanın.