Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2010 yılı çıkan yönetmelikler ve ÇED

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında The_Ercan_X tarafından paylaşıldı.

1. The_Ercan_X

The_Ercan_X CMNet Üyesi

:confused:2010 yılı itibariyle Çevre kanununa bağlı çıkarılan yönetmelikler ve bu yönetmeliklerin çevresel etki değerlendirme sürecindeki rolünün değerlendirilmesi.. üzerine bir çalışmam var yardımınızı rica ediyorum...
    şimdiden teşekkürler...

2010 yılı çıkan yönetmelikler ve ÇED konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yönetmelikler

Çevre ile ilgili en son revize edilmiş yönetmelikleri nereden bulabilirim.Bulduklarımın bazıları eski çıkıyorda sorun yaşıyorum.Şimdiden teşekkürler...
  2. 2010 Yılı Denetim ve İzin Lisans Değerlendirme Toplantısı - Antalya

17-18 Şubat 2011 tarihli Antalya'da “ 2010 YILI DENETİM VE İZİN LİSANS DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ” TOPLANTI KONAKLAMA BİLGİ FORMU Konaklama ve rezervasyon ile ilgili olarak her türlü soru için: Maya Tur Tel : +90 312 212 44 54 Faks: +90 312 212 81 80 Cep : +90 554 492 62 50 (Gülsün DENİZ) web : www.mayatur.net e-posta: gulsun@mayatur.net Toplantı ve Konaklama Yeri: VOYAGE HOTEL...
  3. "Yönetmelikler"

Sitede sadece Yönetmeliklerin olduğu bir bölüm var mı yada yoksa olması mümkünmü?
  4. 2013 yılı çevre cezaları(açıklamalı ve 2012 yılı ile karşılaştırmalı)

2013 Yılı Çevre Kanunca Uygulanacak Cezalar Bendler halinde değilde açıklamaları ve karşısında ceza miktarını ayrıyeten 2012 yılıyla karşılaştırmalı halini veren tablo küçük satır kaymaları olmuş olabilir.Bilgi amacıyla elinizde durmasında fayda var. Kolay Gelsin...
  5. 2014 yılı çevre cezaları(açıklamalı ve 2013 yılı ile karşılaştırmalı)

2014 Yılı Çevre Kanunca Uygulanacak Cezalar Bendler halinde değilde açıklamaları ve karşısında ceza miktarını ayrıyeten 2013 yılıyla karşılaştırmalı halini veren tablo küçük satır kaymaları olmuş olabilir.Bilgi amacıyla elinizde durmasında fayda var. Kolay Gelsin...