Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2011/2 Ataması Tercih Klavuzu Yayımlandı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında cevremuhendisi tarafından paylaşıldı.

1. cevremuhendisi

cevremuhendisi Misafir

Bugün itibarı ile tercih klavuzu yayımlanmıştır arkadaşlar. OSYM'nin sitesinden klavuzu indirerek kadro ve pozisyonlara bakabilirsiniz. Bazı mühendisliklere ait kadro sayıları;

Elektrik-Elektronik Mühendisliği kadro sayısı =240
    İnşaat Mühendisliği= 170
    Makine veya Makina Mühendisliği = 110
    Çevre Mühendisliği =11
    Jeoloji Mühendisliği =11

2. Mücahit Topdaş

Mücahit Topdaş CMNet Üyesi

3. Mücahit Topdaş

4. nzh_33

nzh_33 CMNet Üyesi

3121019 ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİFEVLERİ GN.MD. MÜHENDİS ANKARA Taşra TH 8 1 4677 7225 7323

3121023 ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİFEVLERİ GN.MD. MÜHENDİS İSTANBUL Taşra TH 8 1 4677 7225 7323

3121031 ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİFEVLERİ GN.MD. MÜHENDİS KOCAELİ Taşra TH 8 1 4677 7225 7323

3123127 MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİS ANKARA Taşra - 1 4677

3123147 MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİS KIRIKKALE Taşra - 1 4677

3124015 ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ (BYŞ) MÜHENDİS GAZİANTEP TH 5 1 4677

3124641 TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİS ZONGULDAK Taşra - 5 4677 7300

5. Mücahit Topdaş

Öğretim yılı içerisinde KPSS ye başvuru yapabiliyor muyuz,lisans mezunu olarak sınava giriş için üni. diploması şart mı?
    Ben şuan 3.sınıf öğrencisiyim,2012 yılı kpss ye başvurup yeterli puan aldığımda,2013-(Muhtemelen Kasım Ayı) ataması ile iş bulma imkanım var mı?
    Yoksa mezun olmadan kpss bir işe yaramaz mı?

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

mezun olmana gerek yok ,sınava girebilirsin.

7. Müberra Kaşkaya

Müberra Kaşkaya CMNet Üyesi

bence çalışamasan bile gir şansını mutlaka dene..mezun olduğunda elınde hazır puanın olur ve yerleştirmelere başvuru yapabilirsin..

8. Mücahit Topdaş

Bu fırsat kaçmaz,teşekkürler :)

2011/2 Ataması Tercih Klavuzu Yayımlandı! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Neden Sizi Tercih Edelim ki?

Bu da, eğer vereceğiniz cevabı daha önceden düşünmediyseniz sizi alaşağı edecek sorulardan biridir. Bu soru tamamen kendinizi nasıl pazarlayacağınıza yöneliktir. Kendinizi pazarlamanız gereken bir ürün olarak düşünün. Müşteri neden sizi tercih etsin ki? Yanlış Yol Spencer bu soruyu “Çünkü Bir işe ihtiyacım var ve bunu çok istiyorum” diye cevaplıyor. Bu hoş bir cevap...
  2. 2011/1 Ataması Kadro Sayıları

2011/1 Atamasına ilişkin bazı mühendisliklerin kadro sayıları: İnşaat Mühendisliği 545 Elektrik – Elektronik Mühendisliği 340 Makine veya Makine Mühendisliği 240 Bilgisayar Mühendisliği 152 Orman Mühendisliği 110 Jeoloji Mühendisliği 108 Maden Mühendisliği 58 Meteoroloji Mühendisliği 41 Çevre Mühendisliği 40 Kaynak: osym.gov.tr Ben fazla...
  3. Çevre görevlisi ataması

merhaba arkadaşlar, İşletme protokolü üzerinden çevre görevlisi ataması yaptım ve firma sorumlusu olarak patronumuzun çbs ve eletronik imzasını kullandım ve protokolü imzalayabildim.Sonra da öğrendimki bu imzayı patronumuz başka bir tesis adına almış ve elekronik imza tedarik eden firma ile görüştüğümde, sistem elektronik imza işlemini kişinin TC nosundan çekiyor ise problem yoktur...
  4. Ambalaj atıklarının belgelendirilmesinde hangi yöntemi tercih ediyorsunuz?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, Benim sizlere sormak istediğim, konunun başlığından da anlaşılacağı üzere Ambalaj Atıkları Belgelendirilmesinde hangi yöntemi tercih ediyorsunuz? Malum "BELGELENDİRME DOSYALARINDA BULUNMASI GEREKEN BİLGİ VE BELGELER İLE BELGELENDİRME DOSYALARININ HAZIRLANMASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLARA AİT USUL VE ESASLAR" da belirtilen 3 yöntem mevcut. 1)...