Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2011 çevko kapasite ve fiyat teklifi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Duygu Erit tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

selamlar, benim çalıştığım tat firması cevko ile anlasmalı çalşıyor ve biz bi belediye ile anlasmalı olarak o belediyenin yerleşim yerleri ve marketlerindeki ambalajlarını topluyoruz. 2011 kapasite ve fiyat teklifini hangi tonajlara göre dolduracağız. çevko ile anlasmalı tat firmasında çalışan arkadaslar varsa yardımcı olabilirlermi?

2. Serdar Çetinkaya

Serdar Çetinkaya CMNet Üyesi

Merhabalar Duygu hanım
    Belirttiginiz tonajları siz belirleyeceksiniz geçen yılki taahüdünüze bakın bu taahhüdü yerine getirip getiremediginize yeni toplama alanı oluşturma planlarınıza baglı olarak bi degerlendirme yapın ve teklifiniz sunun teklif sonrasında zaten çevko ile bir ortak nokta bulur ona göre anlaşma imzalarsınız. Bu konuda biraz acele etseniz iyi olur pazartesi son gün
    Kolay gelsin
    Başarılar.

3. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

firma 1 aydır yerleşim yerlerinden topluyo oyuzden geçmiş seneye yonelik dönüp bakamıyorum. sadece yerleşim yerlerinden çıkan ambalaj atıklarını mı belgelendireceğim. kağıt karton belgelendirmesinin yapılması uygun olurmu çünkü cevko çok dusuk fiyatla begelendirme istyo

4. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

çevkonun istediği bu yılki sözleşme miktarlarında da tüm ambalaj atıkları için teklifinizi vereceksiniz,evler ve marketler demişsiniz sanayiden toplamıyor musunuz?

5. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

belediye ile anlaşmalıyız bizden baska bi firma daha toplama yapıyo bize verilen bölgelerde sanayi yok konutlar marketler var

6. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

çevkoya vereceğiniz sözleşmede max miktarları belirtin ama satışlarınız GDT lere olmak zorunda yoksa çevkoya belgelendirme yapamazsınız...

7. Serdar Çetinkaya

Serdar Çetinkaya CMNet Üyesi

Duygu hanım siz bir aylık toplamanızı baz alarak yıllık ortalama bir miktar belirleseydiniz uygun olurdu şuan zaten teklifi sunmuş olmanız lazım. Ama verdiginiz degerler konusunda bi çelişkiye düşmeyin haziran ayı gibi felan zaten çevko taahhünüzle ilgili sizinle görüşür taahüdünüzü yerine getiremeyeceginizi düşünürseniz belirttiginiz rakamları düşürürsünüz veya tam aksi bir durumda rakamlarınızı çevko ile görüşerek yükseltebilirsiniz. Şuan yeni bir yönetmeliğin çıkması gündemde 2011 yılı başında çıkacak deniliyor bir taslak mevcut eger taslak oldugu gibi çıkarsa sanırım bütün TAT'lar rakamlarında bir takım degişikliklere gitmek zorunda kalacak.
    Başarılar.

2011 çevko kapasite ve fiyat teklifi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atığı belgelendirme ve fiyat teklifi

Bir ambalaj atığı tat'inde çevre mühendisi olarak çalışıyorum ve işe yeni başladım. 9 tane firmanın danışmanlığı yapan bir firma benden bu 9 firmanın ambalaj atıklarını belgelendirmemi istedi ve fiyat teklifi istedi. Şimdi fiyat teklifi yaparken herbir firmanın belgelendirmemi istediği atık için ayrı ayrı mı teklif göndereyim yoksa danışman firmaya tek bir fiyat teklifi mi göndereyim?...
  2. Çevko Sözleşme

Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Çevko Sözleşme

Lisanslı bir Tat firmasında yeni işe başladım ve Çevko ile imzaladığımız Hizmet Sözleşmesinde belirlenen tonajları tutturmak zorundamıyım? Eğer olurda tonajlar tutmaz ise ne olur yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Çevre ve şehircilik bakanlığı 2011 yılı döner sermaye fiyat listesi

Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ile Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi arasında yapılan protokol ile Döner Sermaye İşletmesinin Bakanlık merkez ve illerde yapılan tüm tahsilatları için Kurumsal Tahsilat (KUTA) hesabı açılmıştır. Bu nedenle kullanılmakta olan Halk Bankası Demirtepe şubesindeki bütün hesaplar 03.10.2011 tarihi itibariyle kapatılmış ve bu tarihten itibaren...
  5. Atıksu numune alma ve analiz fiyat teklifi

merhaba arkadaşlar, Nevşehir/avanos ilçesinde paket atıksu arıtma tesisi bulunan bir firmadan evsel nitelikli, su kirliliği kontrolü yönetmeliğine göre tablo 21.5 e göre 2 saatlik kompozit numune alınacaktır. konuyla alakalı lisanslı firmalardan teklif beklemekteyim. hepinize iyi çalışmalar dilerim. tel: 5436111884 ozguralici@hotmail.com