• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

2013...şimdiye kadar gördüğümüz en güzel yil olsun!!

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
fU9d79ho6dE

Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, bizlere kutlu olsunn…:D
Bazı otoritelerin düşündüğü ve direttiğinin aksine, kutlanası bir hadisedir. Amaç şudur:
İyisiyle kötüsüyle, günahıyla sevabıyla, sevgisiyle nefretiyle,…, bitip giden kocamaaaan eski bir yılın ardından gülücüklerle el sallamak..
Umutlar, hayaller, istekler,…, hayatımızı süslemeye devam etsin diye gelen yeni yıla kucak açmak..;)

Psikolojik olarak düşünüldüğünde, kişilerin kendini iyi hissederek, pozitif duygularla başladığı hemen hemen herşeyin mutluluk verdiğine ve yolunda gittiğine inanmışımdır.
O yüzden diyorum ki… bu güzelliği sevdiklerinizle, sizi mutlu kılan ortamlarda, gönlünüzce, keyif alarak kutlamanız dileğimle!!:rolleyes:

ve ekliyorum:

2013’e bitmeyen istekler listesi :)
-Sağlık, barış, huzur, sevgi, mutluluk, aşk, iş, para, başarı, eğlence, güç, sabır, inat, dostluk, azim, kariyer…
-süper bi araba,
-sevimli bi ev,
-kaybolmayan sakız,
-düğüm olmayan kulaklık,
-uçup gitmeyen parfüm,
-kanser etmeyen sevgili/eş,
-durmayan saat,
-kırılmayan kalp,
-daha hızlı internet erişimi,
-gürültü yapmayan ev arkadasları,
-süper giden dersler,
-ömrü tükenmeyen makyaj malzemeleri,
- temiz bi çevre ;)

Sizin olsun..hatta yaratıcı olun bakalım daha neler isteyebilirsiniz? merak etmedim değil:)
Yeni yıl, hepimiz için 2012'den çok daha güzel olsun ;) ailemiz ve tüm sevdiklerimizle...

X8--f05y6ZE

yN4Uu0OlmTg

Şimdiden Sesleniyorum Sana Eyy 2013 !!
Zaten sormadan kafana göre geliyorsun, efendi gibi gel efendi gibi git, istikrarlı ol, akıllı ol, sağlam ol.
1 verip 2 alma, insanın canını sıkma, çileden çıkartma, şunun şurasında 365 gün ömrün var tü...m güzelliklerini ver ve adabınla çirkinleştirmeden git.
"Ne milenyumlar gördüm ama bunun gibisini görmedim süperdi" dedirt.
Yapabilirsin sende o potansiyeli görüyorum ben,
Sen 2013'sün göster farkını ;))