Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2014 isg sınav takvimi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Orhan_Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Orhan_Yılmaz

Orhan_Yılmaz CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;
    2014 yılında yapılacak olan İSG sınavı muhtemelen hangi aylarda olacak.Yılda 2 yada 3 defa yapılıyor ve Bakanlık tarafından açıklanıyor.Fakat henüz açıklanmadığının farkındayım. Her yıl aynı aylardamı yapılıyor yoksa değişiyormu? Bilgilendirebilecek olan varsa sevinirim.

İsmail Ertan bunu beğendi.
  2. Merve Özkan

Merve Özkan CMNet Üyesi

sınav sayısı yılda 3 defaya çıktı. 2014'te en erken martta olmasını bekliyorum.

Orhan_Yılmaz bunu beğendi.
  3. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Değişebilir,şu an belirsiz

4. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

2013 kasım sınavı 2 defa değiştirildi ki 2014 sınavları hakkında birşey söylemek çok zor.

2014 isg sınav takvimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Takvimi

Sayın arkadaşlar, Aklıma site bünyesinde Çevre Takvimi oluşturma fikri geldi. Bu amaçla herkesten ricam bildiği doğa, ekoloji, çevre vb. konulardaki önemli günleri ve isimleri yazabilirler mi? Bulduğum bazı günlerden ben başlayayım: Ocak ayının 2.haftası Enerji Tasarrufu Haftası 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü 21 Mart Dünya Ormancılık Günü 22 Mart Dünya Su Günü 23 Mart Dünya Meteoroloji...
  2. Çevre izinleri takvimi (2012)

ÇMO 2012 ajandası herkesin eline ulaşmamış olabilir. Çevre ile ilgili yıllık yapılması gerekenler listesini ekte yayımlıyorum. Unutmayınız ki bu bahsi geçen yükümlülükler yürürlülükte olan yönetmeliklere göre hazırlanmıştır. Daha sonraki değişiklikler ile tarihlerde oynamalar olabilir. İlgili yönetmelikleri kontrol etmeniz her zaman yararınıza olacaktır.
  3. 21 Ekim İSG Uzmanlık Sınav Duyurusu ve Sınav Konuları

Duyuruda söz edilen konu dağılımı içerisinde -Teknik- adı altında geçen konular hangileridir acaba bu konuda bilgisi, fikri olan arkadaşlar var mıdır ?
  4. 4-5 mart 2014 smagua 2014 21. uluslararası su ve sulama fuarı ve 11. çevre fuarı

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize edilecek olan SMAGUA 2014 Uluslararası Su ve Sulama fuarı su teknolojileri, ekipmanları ve sistemleri hakkında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen profesyonelleri bir araya getirecektir. Ayrıntılar linkte: http://www.iems.es/detalleFeria.aspx?idFeria=41
  5. Çmo izmir şubesi 2014 eğitim takvimi

Değerli Üyemiz, Şubemiz 2014 Yılı Eğitim Takvimi ekte sunulmaktadır. Şubemiz çalışmaları kapsamında; ÇMO SUMER Eğitim Programda yer alan eğitimler dışında da Şubemize iletilen görüş ve talepler doğrultusunda genel ve kurum içi eğitimler düzenlenecektir. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi