Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2014 yaz stajı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Aydın Özkök tarafından paylaşıldı.

1. Aydın Özkök

Aydın Özkök CMNet Üyesi

2014 yaz dönemindeki stajımı istanbulda enerji sektöründe faaliyet gösteren bir firmada yapmak istiyorum. Bazı araştırmalar yaptım ancak yetersiz. Başvuru yapabileceğim, çevre mühendislerinin de görev aldığı firmaların isimlerini verirseniz başvuru seçeneklerim artacaktır.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Aydın

2. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

Şehir farkeder mi..
    Ankarada PİEM enerji var.
    Faydası olur kanaatındayım.

Aydın Özkök bunu beğendi.
  3. Aydın Özkök

Aydın Özkök CMNet Üyesi

çok teşekkürler ancak istanbulda yapacagım stajı belirtmeyi unutmuşum

2014 yaz stajı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. lab. stajı mı tesis stajı mı?

Ben çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz döneminde 30 iş günü staj yapmam gerekiyor. Okulum lab. stajı olsun ya da işletme stajı olsun gibi bir zorunluluk koymuyor. Ben İSKİ'ye başvurmayı düşünüyorum ama orada lab. stajı mı yapsam yoksa tesiste mi yapsam karar veremiyorum. 2. sınıf öğrencilerine lab. stajı öneriliyor ama İSKİ ye seçilmek zor ve seçilirsem seçilmişken 30 günü de lab....
  2. 2014 isg sınav takvimi

Merhaba Arkadaşlar; 2014 yılında yapılacak olan İSG sınavı muhtemelen hangi aylarda olacak.Yılda 2 yada 3 defa yapılıyor ve Bakanlık tarafından açıklanıyor.Fakat henüz açıklanmadığının farkındayım. Her yıl aynı aylardamı yapılıyor yoksa değişiyormu? Bilgilendirebilecek olan varsa sevinirim.
  3. 4-5 mart 2014 smagua 2014 21. uluslararası su ve sulama fuarı ve 11. çevre fuarı

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize edilecek olan SMAGUA 2014 Uluslararası Su ve Sulama fuarı su teknolojileri, ekipmanları ve sistemleri hakkında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen profesyonelleri bir araya getirecektir. Ayrıntılar linkte: http://www.iems.es/detalleFeria.aspx?idFeria=41
  4. 23 şubat 2014 sınavı ile ilgili duyuru

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girecekler için belge sınıfı sorgulama rehberine ekten ulaşabilirsiniz.
  5. [15/03/2014] ÇMO GENEL KURUL SEÇİMİ

bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ olarak bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz SEN DE GEL EKSİK KALMAYALIM sen yoksan BİR EKSİĞİZ BİZİ EKSİK BIRAKMA "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ" mesleğine sahip çık bizi eksik bırakma "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ" söz de senin karar da mesleğin için odana sahip çık "SEN YOKSAN BİR...