Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2016 kpss tahmini netler

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Drn34 tarafından paylaşıldı.

1. Drn34

Drn34 CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,2016 kpss de tahmini netler nasıl? Benim gy 49 gk 45

2. selaya

selaya CMNet Üyesi

5 tane genel kültürden yapmış olsam, 5 tanede genel yetenekten 10 falandır işte :))))

kadir kenan, Gülin Ç. ve f.merve bunu beğendi.
  3. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Çok şükür yalnız değilim :)

mcelebi, s_zen, kadir kenan ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  4. f.merve

f.merve CMNet Üyesi

Bu netlerle ilk 1Oa girersiniz.Bu netlerin altına bizimkileri yazmasak iyi olur:)

kadir kenan ve Drn34 bunu beğendi.
  5. Fatih12

Fatih12 CMNet Üyesi

32.5 genel yetenek 51 kültür toplam 83.5 net siralama kaclarda olur arkadaslae tahmini

Drn34 bunu beğendi.
  6. burhaneddin

burhaneddin CMNet Üyesi

36 gy, 27 gk. Bıranş sıralamamda da 3000. olurum heralde.

Drn34 bunu beğendi.
  7. Drn34

Drn34 CMNet Üyesi

Çoğu kişi 100 neten bahsediyor,eğer dedikleri gibi yaptılarsa bu yıl tahmin etmek çok zor olur:/

İnşallah:( çok emek verdim..ama puanlar çok yükselebilir,yükselmesede alım olur mu ki:(

8. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Gy netinize hayran kaldım tebrik ederim :)

Drn34 bunu beğendi.
  9. Onur Turan

Onur Turan CMNet Üyesi

50 genel kültür, 30.5 genel yetenek. zamanımı yiyen türkçeydi, mata vakit pek kalmadı. gk den doğru yapabileceğim 4-5 soruyu yanlış yapmasaydım, alım az olsa bile şuan kafam rahat olurdu. o yanlışların pişmanlığı.

Gülin Ç. ve Drn34 bunu beğendi.
  10. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz CMNet Üyesi

gy 48 gk 34 falan. Sanırsam 75-83 arası bir puan alacağım.

11. yusufok

yusufok CMNet Üyesi

Arkadaslar merhaba bu sene 2014 deki gibi saka yapar gibi 2 alım olmasını istemiyorsak yeni gelen bakanımızı ki kendisi belediyeci ve avukat.. mevzuata karsı bilincli olma ihtimaline güvenerek duzenli olarak tek bir hastag ile twitter facebook instagram gibi ağlardan surekli duzenli paylaşımlarda bulunmalıyız.. Bir an once orgutlenelim.. benim de 34 gy 46 gk.. Cevre mühendisleri olarak kaderimizi kabullenmiş ve cevre görevlisi sertifikası altında mesleğimizin hor görüldüğü bir zamanda hep beraber olmalıyız.. unutmayın sen eksiksen bir kisi eksiğiz..

12. Drn34

Drn34 CMNet Üyesi

Kesinlikle haklısın

13. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

Dostum herkes sana katılır eylem kendini gösterme amaçlı birşey için somut adımlar olmalı bak mesela bizim oda düzenli kahvaltı düzenliyor :D sonra çevre mühendisliği niye böyle :)

14. yusufok

yusufok CMNet Üyesi

O zaman beyin fırtınası yapalım.. Bir grup açalım ya da hali hazırda bunu başlatmış olan arkadaşlarla iletişime geçelim.. Bu kadar mağdur olup bu kadar sessiz kalan bir mühendislik yok.. Pamuk fikirler beyinlere.. :) yazın konuşalım..

15. acarr.alican

acarr.alican CMNet Üyesi

nasıl yapıyorsunuz o kadar neti aklım almıyor. Biz de bir sıkıntı var herhalde neyse hayırlı olsun

16. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Siz de yalnız değilsiniz :)

17. yusufok

yusufok CMNet Üyesi

Mehmet Özhaseki MESAJ yaz bölümüne.. Yeni bakanımıza hayırlı olsun dilekleri ile kadro ihtiyacı içeren mesajlar atmakla başlayabiliriz arkadaşlar. Ben ilkini attım. Eğer Çok yoğun bir şekilde sesimizi duyurmaya çalışmamız hiç bir şey yapmamaktan iyidir diye düşünüyorum.

burhaneddin ve FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
  18. burhaneddin

burhaneddin CMNet Üyesi

Bi mesajda benden gelsin ;)

yusufok bunu beğendi.
  19. Veysel Söyler

Veysel Söyler CMNet Üyesi

80 net umut yok hedef 2018 :))

Hülya Nergiz ve s_zen bunu beğendi.
  20. yusufok

yusufok CMNet Üyesi

Umut hep var.
    Bkz: 2012 atamaları. 81 ile alan iller bankası..