Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 aralık 2013 sınav duyurusu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında gülay tarafından paylaşıldı.

1. gülay

gülay CMNet Üyesi

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsSaglşigiIsGuvn_IsYeriHekim_Uzm.pdf
    *SINAV ÜCRETİ

35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin

T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

*SINAV BAŞVURUSU

Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.trinternet adresi üzerinden yapacaktır.

Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 11 Aralık 2013 tarihinde http://www.meb.gov.trinternet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.

*SINAV YERİ, TARİH VE SAATİ

ANKARA , İSTANBUL, İZMİR, ADANA ve BURSA (MEB’e bağlı ilk ve ortaöğretim okulları)

(Sınava girecek adaylar, sınava girmek istedikleri il tercihlerini sınav başvurusu esnasında yapabileceklerdir.)

21 Aralık 2013-Cumartesi günü, Saat: 10.00

21 aralık 2013 sınav duyurusu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 21 Ekim İSG Uzmanlık Sınav Duyurusu ve Sınav Konuları

Duyuruda söz edilen konu dağılımı içerisinde -Teknik- adı altında geçen konular hangileridir acaba bu konuda bilgisi, fikri olan arkadaşlar var mıdır ?
  2. 2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı duyurusu

2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı, 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacaktır. 1- Söz konusu sınavla ilgili uygulama duyurusu, 01 Nisan 2013 tarihinde kamuoyu ile paylaşılacaktır. 2- Eğitimlerin bitiş tarihi (Örgün eğitim bitiş tarihi) 31 Mart 2013’dir. 3- 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacak “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı”...
  3. Rusya'da nükleer mühendislik alanında 2013 senesi eğitim programı sınav duyurusu

1. Genel bilgi ve adaylarda aranan şartlar: 1.1. Eylül 2013 tarihinde başlayacak akademik dönemde Rusya Federasyonu’nda Ulusal Nükleer Araştırma Üniversitesi Moskova Fizik Mühendisliği Enstitüsü’nde (MEPhI) eğitim almak üzere Türkiye'deki üniversitelerin Fen-Edebiyat ve Mühendislik Fakülteleri’nin, fizik ve/veya matematik derslerinin okutulduğu tüm bölümlerinin hali hazırda “1., 2., 3. ve 4....
  4. Çevre mevzuatı eğitimi - 13 aralık 2013

ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ 13 ARALIK 2013 Eğitim İçeriği -Çevre Bilgi Sisteminde Karşılaşılan sorunlar -Çevre İzni almanız gerekiyor mu? -Çevre Görevlisi bulundurmanız gerekiyor mu? -Çevre Mevzuatı gereği alınması gerekli İzinler, Beyanlar ve Kayıtlar nelerdir? -Çevre Mevzuatı hangi cezaları öngörüyor? -Mevzuat Listesi - Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelik -...
  5. 21 aralık sınav soruları çalındı iddiası

arkadaşlar sınav soruları çalınmış, gelişme var mı?