Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 aralık iş güvenliği uzmanlığı sınavı - iptal edilen sorular

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Yusuf Özkır tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU SINAV SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ

İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi

2. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

bunlar hangi sorulardı hepsini unuttuk :)

3. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır siteye girmiyordum. Malum askerlik hali:) Şu iş güvenliği ile ilgili bir çift kelam etmek istiyorum. Aslında acı bir olaydır bu. Düşünün ki 100 tane soruyu soramayan insanlar bizlerin yani iş güvenliğinde kariyer yapacakların iş güvenliği bilgisini sınamakta. Bu beni kahrediyor malesef. Çok mu zor 100 tane soru hazırlamak anlamadım ki. Adamlar biraz zor yapıcam diye her sene hatta her dönem ellerine yüzlerine bulaştırmakta. Ben bunu şuna benzetiyorum arkadaşlar. Şuan kamuda üst düzeyde çalışan insanların kaçı kpss ile ilgili konuların hepsine hakim. Adamlar zamanında bir şekilde giriyor. Şimdi ise bize siz kpss yi yapamadan giremezsiniz diyor. trajikomik bir olay.
    Bence ne yapılmalı biliyomusunuz arkadaşlar. Üst düzey kamu görevlilerine dahi kpss konularının içerdiği bir sınav yapılmalı. Örneğin milletvekilliği için. En azından adamlara vay be adam biliyomuş tarihi, anayasaları. bu adam benden tabiki o bilgiyi ister diyebilelim. Ama nerdeeeeeee. Adamlar milletvekili olmak için binlerce hatta milyonlara yakın para harcarlar. Neden? KAZ GELİCEK YERDEN TAVUK ESİRGENMEZ de ondan. Gidişat hiç iyi değil. Umarım düzelir.

21 aralık iş güvenliği uzmanlığı sınavı - iptal edilen sorular konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi Sınavı iptal edilen sorular

Sayın arkadaşlar bugün biliyorsunuz bu haberi yine ilk biz duyurduk. 7 martta yapılan çevre görevlisi sınavında 8 soru iptal edildi. 4 sorunun cevabı değişti. Aldığım bilgiye göre iptal edilen sorular doğru kabul edilecekmiş.. Orjinal WORD dökümanına ekten ulaşabilirsiniz. KAYNAK
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında Önemli Sorular

Bazılarının hakim olduğu bazılarının net bilgisi olmadığı sorular için bizi aydınlatabilecek mühendis ve uzmanların bilgilerini paylaşmalarını rica ediyoruz. S1.İş güvenliği uzmanı bulunduran firmaları kim ne sıklıkla denetliyor ve örneğin 50 den fazla çalışanı olup da uzman bulundurmayan firmalara ne tür yaptırımlar uygulanıyor? S2.Bu yaptırımlar ülkemizde ciddi şekilde takip edilip...
  3. 24 aralık 2011 iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı itiraz edilen sorular

24 aralık 2011 tarihinde gerçekleşen sınav tam anlamıyla bir rezaletti. Bu işle alakası olmayan kişilerin hazırladığı çok açık bir şekilde anlaşılan sınavda bir çok hatalı soru yer almakta. Sorular bir uzman mühendis seçmekten uzak daha çok kelime oyunları ve parağraf sorularıyla bizleri yordu. Sınavda yapılan o kadar komik yanlışlar var ki artık sınavın ve uzmanlık ünvanının ciddiyeti...
  4. 24 Aralık Uzmanlık Sınavına İlişkin iptal edilen ve şıkkı değişen sorular

isggm'deki duyuru aşağıdaki gibi arkadaşlar.. Durdurma kararıyla aynı gün gelmesi herkesin kafasını iyice karıştırdı. şimdi ne olacak ki? 24 Aralık 2011 tarihli sınavla ilgili duyuru. 24 Aralık 2011 tarihinde yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı sonucunda soruları hazırlayan öğretim üyelerince oluşturulan eğitim ve sınav komisyonu, adaylardan gelen itirazları...
  5. İş Güvenliği Uzmanlığı Örnek Sorular

Arkadaşlar Temmuz 2'de yapılacak İSG uzmanlığı sınavına girecek arkadaşlar için bulduğum soruları gönderiyorum.Şahsen nette çok ararlı birşey bulamadım.Herkesin bu halde olduğunu düşünerek kurstan bir arkadaşımdan bulduğum soruları paylaşıyorum.Bu sınava çalışmak gerçekten çok sıkıcı:(