Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

23-27 mart 2013 antalya eğitim sunumları

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar,

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan ve 23-27 Mart 2013 tarihileri arasında Antalya'da gerçekleştirilen:

"ÇED UYGULAMALARI VE SÇD - YETERLİK BELGESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI İLE ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE
    DANIŞMANLIK KONULARI HAKKINDA YÖNETMELİK VE UYGULAMALARI"

sunumları aşağıdaki linkte ve konu ekinde verilmiştir.

www.csb.gov.tr/turkce/dosya/ced/23_27MART_egitim_ANTALYA.rar

İyi Çalışmalar,

Ekli Dosyalar:

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

çok teşekkürler melih bey

Melih Coşar bunu beğendi.
  3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bende dün keşfettim bunu :)

4. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

teşekkür ederiz, elinize sağlık

Melih Coşar bunu beğendi.
23-27 mart 2013 antalya eğitim sunumları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eğitim Sunumları

Arkadaşlar danışmanlık yaptığınız firmalarda ne tip eğitimler veriyorsunuz? Bu konuda elinde örnek sunum olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla...
  2. 3. Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı 28 -30 Mart 2012 (Antalya)

Anfaş Cityexpo 2012 3.Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı Başlangıç/Bitiş Tarihi : 28.03.2012 - 30.03.2012 Konu : Şehircilik ve Teknolojileri Çevre, Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi, Su Teknolojileri, Belediye, Kent Mobilyaları, İş ve İnşaat Makineleri Yer : Antalya Fuar Merkezi (ANTALYA/TÜRKİYE) Düzenleyen Firma : Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.
  3. Kasım 2012 antalya çed sunumları

Arkadaşlar, 19-21 Kasım 2012 tarihinde Antalya'da düzenlenen ÇED Yönetmeliği ve Uygulamaları Eğitimi ve 22-24 Kasım 2012 tarihinde yine Antalya'da gerçekleştirilen Çevrim içi ÇED Süreci Yönetimi Projesi ve Çevresel Verilerin Raporlanması Eğitimi slaytları aşağıda verilmiştir.
  4. Yurt madenciliği geliştirme vakfı-eğitim sunumları 27-28 mayıs 2013

Arkadaşlar, 27-28 Mayıs tarihlerinde YMGV'nın düzenlemiş olduğu "Maden,Çevre,Orman ve Teşvik Mevzuatında Yenilikler ve Uygulamalar" konulu eğitim seminerindeki sunumları paylaşıyorum sizinle. Özellikle maden sektöründeki arkadaşlarım için yararlı olabilir. Teşekkürler,