Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

23 şubat 2014 sınavı ile ilgili duyuru

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Miraç T. tarafından paylaşıldı.

1. Miraç T.

Miraç T. CMNet Üyesi

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girecekler için belge sınıfı sorgulama rehberine ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

23 şubat 2014 sınavı ile ilgili duyuru konusuna benzer içeriklerimiz
  1. atık ambalaj beyanı ile ilgili duyuru‏

24.08.2011 tarih ve 28035 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği’nin 9, 10 ve 11 inci maddeleri kapsamında; Ambalaj Üreticileri, Tedarikçiler ve Piyasaya Sürenlerin 2011 yılında ürettikleri, tedarik ettikleri ve piyasaya sürdükleri ambalajlara ilişkin 2012 yılı Ek-4, Ek-5 ve Ek-6 bildirimlerini 2012 yılı Şubat Ayı sonuna kadar göndermeleri...
  2. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

[FONT=tahoma][COLOR=#466178]Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır. [FONT=tahoma][COLOR=#466178] 1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu, - İkinci sınav için 01...
  3. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile ilgili duyuru ekteki dosyadadır.
  4. Duyuru (isg sınavı hakkında)

İşyeri hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı sınavına başvuru yapan işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlarının dikkatine! İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı Sınavına girmek için Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden başvuru yapmış ancak; almış oldukları sınav giriş belgelerinde fotoğrafları bulunmayan veya düzgün olarak çıkmayan adayların giriş belgelerine fotoğraflarını yapıştırarak sınava...
  5. 24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin ! GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT) “Başarı – Motivasyon – Performans Semineri” LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim ü 1000 Adet Soru Çözümü ü Sınava...