Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin !

GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT)

“Başarı – Motivasyon – Performans Semineri”
    LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim

ü 1000 Adet Soru Çözümü
    ü Sınava Yönelik Özel Teknik ve İpuçlarıEğitmenlerimiz

Hüseyin AYTEN (Emekli İş Baş Müfettişi – İş Güvenliği Uzmanı)
    Adnan ÖZKAYA (Maden Mühendisi – A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)
    Doç. Dr. Yeşim ŞENOL (Halk Sağlığı Uzmanı – Öğretim Üyesi)
    Yrd. Doç. Dr. Ali ÖZ (Makine Mühendisi – Öğretim Üyesi)
    Yrd. Doç. Dr. Memduh Sami TANER (Kimyager – Öğretim Üyesi)Eğitim Tarih ve Saatleri

TARİH GÜN SABAH GRUBU AKŞAM GRUBU

1. GÜN 03.05.2014

CUMARTESİ
    09:00 – 15:00
    15:00 – 21:00

2. GÜN
    04.05.2014

PAZAR

3. GÜN
    10.05.2014

CUMARTESİ

4. GÜN
    11.05.2014

PAZAR

KATILIM BEDELİ
    300 TL (KDV Dahil) olup kontenjanlarımızın sınırlı olduğu dikkate alınmalıdır.
    **** APEKS Katılımcıları için katılım bedeli 250 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve eğitim talebi için ;
    APEKS İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK EĞİTİM KURUMU

TELEFON: 0(242) 344 65 65 GSM: 0(507) 120 19 19 – 0(507) 120 19 20 – 0(507) 120 19 29
    ADRES: Yükseliş Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:23 Kepez/ ANTALYA (Dünya Göz Hastanesi yakını –Yeni Onay Hamamı karşısı )

WEB: www.apeksisg.com E-MAIL: info@apeksisg.com

24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Başarı İçin Bazen Sağır Olmak Gerekir

Başarı İçin Bazen Sağır Olmak Gerekir Yolun kenarında ufak bir dükkânda hamburger satan yaşlı adamın kulakları çok zor duyuyor, radyo dinleyemiyordu. Gazeteyi ise gözleri bozuk olduğu için okumakta zorlanıyor, çoğu zaman okumadan kaldırıyordu. Yaşlı adam ufak dükkânının önünde yoldan geçenlere “Bir hamburger alır mıydınız bayım?”, “Bir hamburger alır mıydınız bayan?” diyerek...
  2. İş Sağlığı ve Güvenliğinin Genel Prensipleri Semineri

EGE BÖLGESİ SANAYİİ ODASI KOBİ OKULU kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) ile işbirliği ile 13 Nisan 2010, Salı günü, 13:30-17:00 saatleri arasında, Odanın Meclis Salonu’nda “İş Sağlığı ve Güvenliğinin Genel Prensipleri” isimli eğitim semineri ücretsiz olarak düzenleyecektir.
  3. Tekrar tekrar tekrar staj :(

bu yaz işletme stajı yapmam gerekiyor bu konuda yardım edebilicek olursa çok sevinirim.gebzede ikamet etmekteyim.
  4. 23 şubat 2014 sınavı ile ilgili duyuru

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girecekler için belge sınıfı sorgulama rehberine ekten ulaşabilirsiniz.
  5. [15/03/2014] ÇMO GENEL KURUL SEÇİMİ

bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz DEMOKRAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ olarak bütün meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz SEN DE GEL EKSİK KALMAYALIM sen yoksan BİR EKSİĞİZ BİZİ EKSİK BIRAKMA "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ" mesleğine sahip çık bizi eksik bırakma "SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ" söz de senin karar da mesleğin için odana sahip çık "SEN YOKSAN BİR...