Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

24.12.2011 Tarihli iş sağlığı ve güvenliğign.md. işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Volkan Canlıer tarafından paylaşıldı.

1. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

İSG Uzmanlığı sınavı sonuçları 20 ocakta açıklandı.Genel olarak sınava girenlerin % 70 e yakını geçememiş.Son sınava giren arkadaşlar vardı aramızda,durum nedir??

3. Uğur Maşalı

Uğur Maşalı CMNet Üyesi

Başarı oranı %21

4. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

evet gerçekten zor bi sınavdı zorluğu bir yana sorularda biraz saçmalıkta vardı ama bunuda iptal ve değişikliklerle düzeltmete çalıştılar.düzeldimi derseniz imkanı yok.
    hayırlı olsun diyelim ne diyelim

5. Nihat Işık

Nihat Işık CMNet Üyesi

sınavlar gıt gıde zorlasacak zaten yenı kanunla 2 yıllık tecrube ıstenıyor

24.12.2011 Tarihli iş sağlığı ve güvenliğign.md. işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitim programlarına yapılacak başvurular

Arkadaşlar; Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim Merkezi (www.casgem.gov.tr) tarafından internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre; Bilindiği üzere“İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ İLE ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK” 15.08.2009 Tarih ve 27320 Sayı ile Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Programlarıyla ilgili olarak...
  2. 24 aralık 2011 iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı itiraz edilen sorular

24 aralık 2011 tarihinde gerçekleşen sınav tam anlamıyla bir rezaletti. Bu işle alakası olmayan kişilerin hazırladığı çok açık bir şekilde anlaşılan sınavda bir çok hatalı soru yer almakta. Sorular bir uzman mühendis seçmekten uzak daha çok kelime oyunları ve parağraf sorularıyla bizleri yordu. Sınavda yapılan o kadar komik yanlışlar var ki artık sınavın ve uzmanlık ünvanının ciddiyeti...
  3. 2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı duyurusu

2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı, 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacaktır. 1- Söz konusu sınavla ilgili uygulama duyurusu, 01 Nisan 2013 tarihinde kamuoyu ile paylaşılacaktır. 2- Eğitimlerin bitiş tarihi (Örgün eğitim bitiş tarihi) 31 Mart 2013’dir. 3- 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacak “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı”...
  4. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

[FONT=tahoma][COLOR=#466178]Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır. [FONT=tahoma][COLOR=#466178] 1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu, - İkinci sınav için 01...
  5. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı - 23 kasım 2013

SINAVIN ADI Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı SINAV ÜCRETİ Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 28 Ekim-08 Kasım 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya...